Тобі від мене потрібен тільки текст: освітня програма з копірайтингу

Практичний освітній курс від копірайтерів Lexus, Nestle, Audi, Samsung, головних редакторів ADME.ru, Esquire, видатних українських письменників пройде у Києві з 8 по 10 грудня. Курс ‘‘Риба’’ буде цікавий як фахівцям із створення текстів, так і тим, хто лише починає свій шлях у копірайтингу, журналістиці, контент-маркетингу.

‘‘Риба’’ відрізняється від інших курсів копірайтингу тим, що більшість викладачів і кейсів зарубіжні, а українські приклади лише від практиків відомих маркетингових агенцій. На цьому курсі викладає відомий автор і копірайтер Еліна Слободянюк (на її книжках вивчилось кілька поколінь майстрів тексту) та відомий письменник і драматург Любко Дереш.

Заняття побудовані на практичних кейсах. Ви навчитесь писати сильно: рекламні та маркетингові тексти, брендовий контент для соціальних мереж і блогів, тексти для ділового листування, розсилки, захоплюючі історії та художні оповідання.

Куратори і викладачі допомагають не лише навчитись писати цікаві тексти, а й оволодіти професією копірайтера з подальшою допомогою в пошуках роботи та працевлаштування у кращих маркетингових агенціях.

Більше про програму, розклад занять та вартість докладно на сайті курсу.

Навчання триває 3 дні з 10.00 по 20.00 за адресою вул. Богдана Хмельницького, 17 – 21 (станція метро ‘‘Театральна’’).

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, info@riba.academy

Facebook подія

Відгуки слухачів програми:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.