Форум “Енергія Змін PowerShift UA 2018”

Дати проведення: 7-9 вересня 2018 року

Місце: Київ, ВДНГ.

“Енергія змін” – щорічний некомерційний міжнародний кліматичний форум.

Організатори збирають на одній платформі великі і малі екоініціативи та усіх охочих, щоб разом створити бачення 2050 року, сталого, безпечного і комфортного для людства, розглянути реальні шляхи його досягнення.

Цього року діє спільний квиток на “Енергію змін” та еколекторій “Зелена школа” – спеціальна можливість відвідати два важливі заходи одночасно. Більше нетворкінгу, більше можливостей, ширше коло партнерів, знань та ідей.

У програмі лекції, майстер-класи, воркшопи. Теми: зміна клімату, розвиток зеленої економіки, енергетика, екологічний дизайн і друк, сортування і переробка відходів, транспорт, принципи Reduce Reuse Recycle, соціальні проекти, урбаністика, екотехнології, екостартапи.

Програма форуму: http://powershift.org.ua/programa-forumu/

Форум відбудеться у взаємодії з акцією “Дій за клімат!” (Rise for Climate), що відбудеться у Києві. Захід організовується нашими  партнерами 350.org та “Екодія”  у рамках всесвітньої кліматичної мобілізації, до якої долучаються активісти десятків країн із закликом до Урядів про рішучі дії щодо переходу на ВДЕ. В Україні акції різного формату плануються у першій половині вересня у десяти містах. “Енергія змін” – платформа взаємодії для усіх, хто вже активний у кліматичному русі, і тих, хто ще не знає, що він глобальний, а форми участі і впливу можуть бути різні: від креативних акцій до трансформації чи створення власного бізнесу – сталого і дружнього до природи. Учасники “Енергії змін” за бажанням можуть долучитися до участі в акції.

Простір форуму “Енергія змін” буде максимально сталим відповідно до принципу 4R Rethink Reduce Reuse Recycle: сортування сміття, використання багаторазового посуду, планується використання принципу фудшерінгу та відновлювальних джерел енергії.

Учасникам надається можливість обирати варіант проживання у власних наметах території проведення форуму, що потрібно узгоджувати заздалегідь – кількість місць під намет обмежена.

Правила участі:

Ціна квитка на три дні – 800  грн, на один день – 300 грн.

Для студентів, пенсіонерів та агентів змін віком від 60-ти років діє знижка 50%.

Для отримання знижки, необхідно надіслати на пошту info@powershift.org.ua скан (фото)  студентського квитка або паспорту/пенсійного посвідчення і ми надішлемо вам промокод.

Квитки можна придбати тут: http://powershift.org.ua/#ticket

Форум є некомерційним, усі кошти від придбаних квитків використовуються на організаційні потреби.

FB: Енергія Змін PowerShift UA

Сайт: http://powershift.org.ua/

Організатори: ГО “УМКА” в кооперації з просвітницьким еколекторієм “Зелена школа” за підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, 350.org-Україна, та у партнерстві з німецькою громадською організацією DRA e.V..

Партнери:

Українська Кліматична Мережа, Екодія, WWF Україна, CAN EECCA, “Україна без сміття!”, Let’s do it, Ukraine, Carbon

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.