Плани на літо: запрошуємо взяти участь у коротких волонтерських програмах у Польщі

Назва проєкту: “INTERCULTURE 5S: Міжнародна волонтерська діяльність для солідарності в сфері розвитку міст”

Організатори та партнери: адміністрація міста Люблін, Національний університет водного господарства та природокористування

Ми запрошуємо молодь віком 18-30 років з усієї України до участі в тритижневих волонтерських програмах в рамках найбільшої європейської програми волонтерства „Європейського Корпусу Солідарності” у місті Люблін (Польща). Участь у проєкті „INTERCULTURE 5S” дає змогу здобути новий досвід, отримати унікальні знання та розвинути свої вміння в організації великих культурних заходів або міжнародного конгресу,  також це є гарною нагодою відвідати іншу країну, пізнати її культуру та мову, завезти нових друзів і розширити мережу професійних контактів. Також волонтери візьмуть участь у короткому курсі польської мови та матимуть можливість познайомитися з містом Люблін у супроводі екскурсовода.

Подати заявку можна на одну із чотирьох волонтерських програм під час підготовки і проведення фестивалів чи Конгресу:  

•      І група (13 червня 2021 – 3 липня 2021) – Фестиваль «Схід культури – інші звучання».
•      II група (11 липня 2021 – 31 липня 2021)  – Карнавал циркачів.
•      III група (08 серпня 2021 – 28 серпня 2021) – Ягеллонський ярмарок.
•      IV група (22 вересня 2021 – 12 жовтня 2021) – X Конгрес транскордонної співпраці.

Праця волонтера в рамках проєкту полягатиме в наступному:
•      спостереження за процесом організації заходу;
•      допомога у підготовці та організації заходу;
•      просування заходу у соціальних мережах;
•      участь у зустрічах з опікуном, наставником та організаторами заходу;
•      участь у тренінгах з розвитку компетенцій волонтера.

Участь у проєкті є безкоштовною.

Щоб взяти участь у проєкті, необхідно:
1) зареєструватися та долучитися до Програми Європейського корпусу солідарності.

  • Щоб розпочати процес реєстрації, треба перейти за посиланням https://europa.eu/youth/solidarity та у прямокутному полі під назвою „I am a young person” («Я молода людина») натиснути слова “Register/Log in”, після чого відкриється сайт платформи EU Login. Реєструватися на ній можна довільним способом – або за допомогою аккаунту у вибраних соцмережах, або натиснувши “Create an account” і впровадивши свої дані у відповідних полях.

2) після успішної реєстрації детально заповнити свій профіль учасника Програми на вебсторінці https://europa.eu/youth/solidarity/dashboard/edit_en, зокрема, долучаючи своє CV.
3) У термін, поданому в оголошені, вислати до координатора проєкту в Україні Олени Кравчук (e-mail: volunteer@nuwm.edu.ua) електронний лист, у якому:

  • надіслати заповнену анкету кандидата, а також наданий після реєстрації на платформі EU Login Ідентифікаційний номер учасника (participant reference number), що складається із 10 цифр. Знайти його можна в закладці «Home» по лівій стороні екрану на панелі з профілем учасника Програми.
  • вказати, у якій з чотирьох груп Ви хотіли би взяти участь. Можна подати кілька груп у порядку пріоритетності (від найвищого пріоритету до найнижчого), на випадок браку місць у якійсь з груп.

Заявки приймаються до 24 травня 2021 року включно. Організатори залишаються за собою право подовжити термін прийому заявок та оголосити  додатковий набір. Інформацію про результати набору, кожний кандидат отримає на подану ним адресу електронної пошти. З детальним описом процесу набору можна ознайомитися у доданому Регламенті набору.

Додаткова інформація для ознайомлення:

Анкета кандидата – anketa-kandydata

Інформація про набір – nabir-infopak

Порядок та умови набору – poriadok-naboru

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.