Студії жіночої політичної взаємодії розпочинають новий набір на навчання

ГО «Українська Основа» оголошує набір на другі Студії жіночої політичної взаємодії. І етап Студій відбудеться 23-25 листопада у місті Краматорськ Донецької області.

До участі у Студіях(ІІІ етапи) запрошуються повнолітні громадянки України, які проживають на території Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей, або ж є жінки-ВПО, поза географічної прив’язки.

При зарахуванні до Студій перевагу отримають: громадські активістки, бізнес-пані, державні службовиці, політикині, а також ті жінки, які планують брати участь в місцевих чи парламентських виборах.

Учасниці Студій отримають знання та навички з лідерства, менеджменту проектів, особистої безпеки, психології, розуміння політичних процесів, комунікації, виборчого законодавства, організації роботи місцевих громад тощо.

Навчання передбачає інтерактивність та можливість вивчити успішний досвід організації роботи місцевого самоврядування в одному із міст України.

Ті, хто вирішить взяти участь, мають планувати ОБОВ’ЯЗКОВУ присутність на всіх трьох етапах Студій: 23-25 листопада у місті Краматорськ, 8-10 лютого у Миколаєві, 15-17 березня у Луцьку. Просимо визначитись наперед з приводу спроможності взяти на себе таку відповідальність.

Для участі у Студіях необхідно заповнити анкету за посиланням: зголошення і надіслати її до 1 листопада 2018 року.

Якщо виникнуть додаткові питання, звертайтеся, будь ласка, до Катерини Божко за телефоном  (050) 2643057 або на пошту theuacore@gmail.com

Довідка:  ГО «Українська Основа» було створено у 2018 році, коли об’єдналися жінки з досвідом роботи у бізнесі, дипоматичних установах, на державній службі та правоохоронних органах. Кожна із них має активну громадську позицію. Студії – це можливість поділитися власним досвідом, проговорити важливі теми, врахувати попередні помилки та напрацювати алгоритм, який дозволить підвищити жіночу активність в цілому.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також частково відшкодовують витрати на проїзд за наявності проїзних документів.

Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.