Польща: стипендії для навчання в аспірантурі

Національне агентство з питань академічного обміну Польщі запрошує молодих людей польського походження взяти участь у Стипендійній програмі для Полонії імені генерала Владислава Андерса.

У рамках програми особам, що навчатимуться в аспірантурі, пропонується щомісячна стипендія. Кандидати можуть подавати заяви на вступ лише на одну аспірантську програму.

Хто може взяти участь у програмі?

Подавати документи на участь у програмі можуть особи польського походження, що є громадянами однієї з наступних країн: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Чехія, Хорватія, Естонія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Литва, Латвія, Північна Македонія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Словаччина, Таджикистан, Туркменістан, Україна, США, Узбекистан, Угорщина, країни Південної Америки, Центральної Америки та Африки, які:

– мають Картку поляка (або рішення про її надання) чи документально підтверджене польське походження (польську національність);

– не мають польського громадянства і не подали прохання про надання польського громадянства;

– не мають дозволу на постійне проживання на території Республіки Польща і не подали прохання на отримання дозволу на постійне проживання;

– отримали диплом про закінчення магістратури у країні походження або в Польщі не раніше 2017 р.;

– не отримували раніше диплома про закінчення аспірантури та не мають ступеня кандидата наук;

– на момент подання документів на програму не проходять навчання в аспірантурі, що розпочалося раніше 2019 р.

Заходи, що здійснюються в рамках програми

Програма включає надання права на проходження навчання в аспірантурі, надання стипендії на встановлений період навчання. Стипендію виплачуватимуть за посередництвом університету протягом максимум 12 місяців у конкретному навчальному році.

У рамках програми кандидати можуть подавати заяви на вступ лише на одну аспірантську програму в одному з навчальних закладів, що підпорядковуються Міністерству науки та вищої освіти Польщі. Програма не поширюється на аспірантські програми, реалізація яких контролюється іншими відомствами.

Набір на навчання відбувається на конкурсній основі. Остаточне рішення про прийняття кандидата в аспірантуру ухвалює університет. Навчатися можна лише на одній аспірантській програмі.

Кандидатам рекомендують ознайомитись із пропозицією навчальних програм для аспірантів перед подачею заявки в ІТ-системі NAWA.

Положення про програму разом із додатками, зокрема й зразок типового договору з бенефіціаром, можна завантажити тут.

Час та форма подання заявок

Заявки потрібно подавати польською мовою через телеінформаційну систему NAWA: https://programs.nawa.gov.pl/login у період з 1 серпня 2019 р. до 15:00 30 серпня 2019 р.

Крім того, заявники зобов’язані до 30 вересня 2019 р. надати агентству (поза системою NAWA) довідку з університету, документ, що підтверджує вступ до зазначеної в заяві аспірантури, або гарантійний лист про прийняття на навчання.

Результати відбору оголосять 25 жовтня 2019 р.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.