Аспірантура з комп’ютерних наук в Австралійському національному університеті

Чи думали Ви коли-небудь побачити кенгуру? А ще про те, щоб насолоджуватись чудовим дозвіллям у вихідні дні, під час проведення своїх досліджень у сфері комп’ютерних наук в одному з кращих університетів світу? Все це і багато іншого пропонує Австралійський національний університет (20 місце у QS World University рейтингу 2018 року), розташований в Канберрі, столиці Австралії, що має один з найвищих показників якості життя в світі.

Доктор Сергій Богомолов (www.sergiybogomolov.com) пропонує можливість пройти навчання в аспірантурі в його дослідницькій групі.

Тематика досліджень – завдання, пов’язані з розробкою автономних систем:

  • розробка алгоритмів керування автономними системами ( “Які кроки потрібно зробити, щоб перемістити безпілотний автомобіль з точки А в точку Б?”)
  • забезпечення безпеки і надійності роботи автономних систем (“Наскільки надійні алгоритми управління, побудовані, наприклад, на базі алгоритмів машинного навчання і чи можемо ми математично довести їх коректність?”)

Вимоги до вступників до аспірантури:

  • Уміння розробляти ефективні алгоритми на C / C ++, Java, Matlab і / або на інших мовах програмування високого рівня.
  • Якісна математична підготовка. Залежно від розглянутої задачі будуть корисні знання в області дискретної математики, лінійної алгебри, теорії диференціальних рівнянь і / або в інших розділах математики.
  • Диплом бакалавра або магістра з інформатики, математики або іншій суміжній спеціальності. Підкреслимо: для вступу до аспірантури в Австралії досить мати диплом бакалавра – немає необхідності мати диплом магістра.

Рейтинг університету – 20-е місце в світі згідно QS World University Rankings за 2018 рік.

Тривалість навчання в аспірантурі – 3,5 роки.

Фінансова підтримка:
Розмір стипендії – близько 27,000 AUD на рік. Є можливість додаткового заробітку – робота асистентом (проведення практичних занять); зарплата близько 5,000 AUD в семестр. Університет оплачує участь в конференціях та інші витрати, пов’язані з науковою діяльністю аспіранта.

Кар’єрні перспективи:
У аспіранта буде можливість пройти стажування (1-3 місяці) в університетах або промислових корпораціях в Австралії, Німеччині, Франції, Австрії або США. Таким чином, аспірант розширить контакти і познайомиться з варіантами подальшого працевлаштування. Після закінчення аспірантури випускник зможе вибрати кар’єру вченого / викладача університету або знайти роботу в індустрії.

Подальші кроки:
Прохання надсилати заявку (резюме, супровідний лист, а також відомості про успішність в університеті), а також будь-які інші питання доктору Сергію Богомолову за адресою sergiy.bogomolov@anu.edu.au.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.