Вечірка можливостей у Києві

Давно мріяв (-ла) стати волонтером на крутих заходах в Україні та світі, долучитися до міжнародних проектів, започаткувати власну ініціативу чи навіть провести перше антикорупційне розслідування?
Тоді «Вечірка можливостей» – для тебе!

Що: 7 організацій, ініціативні студенти з усього Києва, музика та смаколики від партнерів.

Де: Київ, вул. Юрія Іллєнка, 36/1, у холі Інституту журналістики

Коли: 15 травня, 13:30-16:00

Вартість: безкоштовно

Подорожувати, створювати, навчатися ти зможеш з:

AIESEС – стань частиною найбільшої молодіжної організації у світі! Організовуй проекти, покращуй англійську, вирушай на міжнародні волонтерства та стажування із командою 70,000 учасників по всьому світу!
Еразмус + – це можливість відкрити для себе весь світ, подорожуючи та навчаючись. Міжнародні проекти, магістерські програми, студентські обміни та волонтерства – Erasmus знайде проект для кожного!
Teenergizer – ця організація бореться за світ, у якому кожен почувається вільним: від упереджень, дискримінації та стереотипів. Долучайся до позитивних Teener-двіжів по всьому світу!
Klitschko Foundation – всеукраїнська благодійна органзіація, в якій ти можеш пройти стажування та отримати перший професійний досвід роботи в крутих соціальних проектах та ініціативах, а також навичики проектного менеджменту, комунікацій, дизайну та фандрейзингу.
ШОМ – Школа Ораторської Майстерності – це твій шанс оволодіти ораторськими навичками Демосфена чи Цицерона і підкорювати будь-яку сцену своїми публічними виступами.
ФРІ – це всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка готує лідерів майбутнього. ФРІшники самі організовують всі івенти і чекають на твої ідеї.
WikiInvestigation – розпочни своє перше антикорупційне розслідування з командою IDF. Громадські детективи з досвідом поділяться юридичними вказівками, контактами експертів та всією необхідною інформацією.

Ти самостійно обиратимеш, з якими організаціями спілкуватися і куди вступати. А лайтова музика і затишні стіни нашого Інституту допоможуть зробити правильний вибір!
Чекаємо на тебе! Реєстрація обов’язкова.

Джерело

Подати заявку: http://bit.ly/2VLLHEn

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.