Університет ВСБ в Ополе (Республіка Польща) пропонує безкоштовні місця для українців

В рамках проекту “TERAZ WROCŁAW” Університет ВСБ в м. Ополе пропонує 2 безкоштовних місця на бакалавраті на напрямки (на польськомовні спеціальності):

  • Адміністрація та внутрішня безпека
  • Фінанси і бухгалтерський облік
  • Педагогіка
  • Право в бізнесі
  • Управління

Освітня пропозиція Університету ВСБ в Ополе: http://www.wsb.pl/ukrainian/propozytsiya/opole

Подробиці участі в проекті “TERAZ WROCŁAW”:

http://study-in-wroclaw.pl/university/wyzsza-szkola-bankowa/

         Університети ВСБ – це найбільша в Польщі група приватних вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти. В рейтингу ВНЗ тижневика „WPROST” (nr 14/2014) Університети ВСБ отримали оцінку як група навчальних закладів, які найбільше цінуються працедавцями і посіли 2 місце серед усіх приватних вузів. Відповідно до результатів вступної кампанії в 2017/2018 академічному році, Університети ВСБ зайняли 3 місце з-поміж найчастіше обираних недержавних Вищих Навчальних Закладів. Також в 2017 році Університети ВСБ стали лауреатом конкурсу Ambasador Polskiej Gospodarki, а також отримали титул Uczelnia Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017.

Університети ВСБ – це навчальні заклади, які мають широкий вибір спеціальностей одночасно з оптимально організованим навчальним процесом, що дозволяє студентам поєднувати навчання з роботою (навчання здійснюється 3 дні на тиждень на денній формі навчання та в середньому 2 вікенди в місяць на заочній).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.