Open interview із закордонними експертами культурних та креативних індустрій

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні розпочинає серію відкритих онлайн-інтерв’ю із закордонними експертами культурних та креативних індустрій. Вони будуть розказувати про власні історії успіху, реалізацію проєктів за підтримки програми, поділяться секретами роботи на міжнародному рівні, викликами та можливостями у нинішньому світі, який змінюється кожного дня.

Запрошуємо вас підключатись до наших онлайн-заходів, щоб поставити актуальні питання нашим гостям, отримати цінні інсайти для вашої роботи, перші міжнародні контакти та рекомендації, а також надихнутись для ваших майбутніх проєктів в Україні та за кордоном.

Наш перший гість Маттіас Телл, засновник Westside Music Sweden (WMS) та координатор проєкту Excite. Він розповість про досвід  координатора у проєктах міжнародної співпраці. У 2017-2019 роках Маттіас був куратором проєкту, який був підтриманий програмою “Креативна Європа” –  Excite (Exchange of international talent in Europe). Проєкт об’єднав у собі дев’ять партнерів із різних країн та п’ятнадцять фестивалів, які разом працювали над обмінами молоддю та плануванням турів для них.

Коли? 13 квітня 13:00

Реєстрація: https://forms.gle/7BRtNMdcpdMMNn579

Також є можливість поспілкуватися з Робертом Майєрінком щодо премії ЄС у галузі музики. Він голова програмного відділу та букер  Eurosonic Noorderslag, європейської конференції та шоукейсу в м.Гронінген, Нідерланди. ESNS – ключова платформа та мережа для обміну досвідом, а також єдиний 100% європейський шоукейс для молодих артистів. Щороку захід відвідують більш ніж 4000 тисяч делегатів, в тому числі понад 400 міжнародних фестивалів та концертних залів. Також Роберт є головою журі Music Moves Europe Talent Award Ceremony.

Коли? 16 квітня 13:00

Реєстрація: https://forms.gle/1EvbGwP1FkhpyHDF8

Повний розклад заходів відстежуйте на сторінці “Креативної Європи” в Україні: https://www.facebook.com/creativeeurope.in.ua/

Лінк на підключення до відкритого інтерв’ю буде наданий всім зареєстрованим.


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.