Курс лекцій із digital media та інтернет-журналістики від легендарних DailyMirror, CNN і LeFigaro

7-8 жовтня в столиці пройде освітня конференція з digital media та інтернет-журналістики OnlineMediaGuru (OMG). В якості лекторів на заході виступлять запрошені СЕО та головні редактори топових укранських медіа, а також експерти відомих в усьому світі видань – DailyMirror (Великобританія), CNN (США), LeFigaro (Франція). Гуру зарубіжної інтернет-журналістики говоритимуть про створення якісного контенту, привернення уваги аудиторії, стратегії і способи монетизації онлайн-медіа.

MarkChallinor – комерційний директор компанії Trinity Mirror (Великобританія). Корпорація включає в себе більше 80 онлайн-видань, серед яких легендарні DailyMirror, DailyPost і LiverpoolEchoNews. Марк також очолює The International News Media Association, яка займається популяризацією ідеї використанням цифрових ЗМІ і мобільних платформ. Темою його лекції стане мобільна стратегія в digital media.

EmmaLacey-Bordeaux– редактор однієї з найавторитетніших телерадіокомпаній світу CNN (США). Протягом семи років в компанії створила ряд матеріалів про правосуддя в США, які отримали численні міжнародні нагороди. Емма вважає, що правильно представлені історії можуть посилити розуміння людей в нашому складному і взаємозалежному світі. На OnlineMediaGuru (OMG) вона виступить з відео-лекцією на тему сторітеллінгу.

Stephane Siohan–кореспондент LeFigaro – одного з найавторитетніших видань в світі, заснованого в 1826 році. Його фокус – це написання журналістських матеріалів про події в Україні. Також Стефан є продюсером документальних фільмів East Roads Films (французько-український проект). На конференції він розповість про те, як писати захоплюючі історії, що неодмінно привернуть увагу цільової аудиторії.

По завершенні лекторію слухачі отримають дипломи, які підтвердять отримані ними знання, а також зможуть подати заявку на проходження оплачуваної практики в українських онлайн-медіа.

 

Детальна інформація про західhttp://omg.mastershub.com.ua/.

Сторінка заходу в Facebookhttps://www.facebook.com/events/1406203376166873/

Реєстрація та квиткиhttps://goo.gl/forms/gBdrGawJoUMLetu63

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.