Курс лекцій з digital media від DailyMirror, CNN та Voice of America

7-8 жовтня 2017 року в Києві відбудеться  навчальна конференція (лекторій), що присвячена digitalmedia та інтернет-журналістиці – OnlineMediaGuru (OMG – http://omg.mastershub.com.ua/).  Захід організовується MastersHub спільно з Освітнім Порталом ТМ.
Тематики лекторію: запуск і монетизація медіа; створення контенту: копірайтинг/сторітелінг; інтернет-журналістика; соціальні медіа; smm/контент-маркетинг.

Іноземними лекторами цього разу будуть гуру світових онлайн-медіа, а саме:

  1. MARK CHALLINOR, комерційний директор компанії TrinityMirror (Велика Британія), яка включає більше 80 онлайн-видань, серед яких легендарні DailyMirror, DailyPost та LiverpoolEchoNews. Марк також працював над створенням мобільних платформ у всесвітньовідомому TheTelegraph.

Він також входить до складу ради директорів TheInternationalNewsMediaAssociation (INMA) – провідної громадської організації для медіа-компанії, що прагнуть збільшити дохід

 

  1. EMMA LACEY-BORDEAUX, редактор однієї з найавторитетніших телерадіокомпаній світуCNN, США. Раніше вона була редактором/продюсером на CNNRadio та CNN.com, що висвітлювали всі резонансні події, починаючи від президентських виборів США 2012 року до стрілянини у школі Сенді-Хук. Емма прочитає відеолекцію на тему сторітелінгу (storytelling)

 

 

3. ALEN MLATISUMA, керуючий редактор VoiceofAmerica (www.voanews.com), США. Ален здійснює управління Євразійським відділом VOA (Голос Америки) щодо розвитку цифрових медіа, а також залучення аудиторії на медіаринках пострадянських країн. Він має великий досвід у збільшенні аудиторії онлайн – медіа , завдяки поєднанню програмування, створенню контенту, використанню соціальних мереж та SEO. Ален прочитає відеолекцію на тему створення та дистрибуції контенту

Також, свої лекції прочитають CEO та головні редактори українських топ онлайн-медіа, а саме: Громадське радіо (https://hromadskeradio.org/), https://ain.ua/ , Сеть городскихпорталов “В городе” (http://kiev.vgorode.ua/) , ОБОЗРЕВАТЕЛЬ (https://www.obozrevatel.com/), ONLINE.UA (https://www.online.ua/) , Футбольный портал UA-Футбол (https://www.ua-football.com/), Детектор медіа (http://detector.media/), B2Blogger.com (http://b2blogger.com/), Петр и Мазепа (https://petrimazepa.com/), KyivPost.com (https://www.kyivpost.com/) та ін.

Відвідувачі отримають предметні знання і навички, а також методологію їх застосування, а саме:1) Як створювати професійний та читабельний контент для медіа: основи копірайтингу, аудіо- , відеомейкінг, блогінг; 2) Які існують інструменти аналітики та ефективної дистрибуції контенту; 3) Які способи монетизації онлайн – медіа доцільно застосовувати: нативна реклама, subscription формат та тощо; 4) Розуміння управлінських аспектів та основ запуску онлай-медіа.
По завершенні лекторію слухачі отримають дипломи, які підтвердять отримані ними знання і  навички . Також відвідувачі заходу зможуть подати заявку на проходження практики/стажування у компаніях лекторів.

Крім того, на заході відвідувачі зможуть завести нові цікаві знайомства, обговорити актуальні ідеї і, можливо, навіть започаткувати спільний проект.

Детальна інформація про захід – http://omg.mastershub.com.ua/

Сторінка заходу у Facebook – https://www.facebook.com/events/1406203376166873/

Зареєструватись на конференцію вже можна за посиланням – https://goo.gl/forms/gBdrGawJoUMLetu63

Промокод на знижку у 20 % – OMGMEDIA2017 

Де: м. Київ, БЦ Парус (конференц – центр), вул. Мечникова, 2

Коли : 7-8 жовтня 2017 року

Контакти:E-mail: mastershubua@gmail.com  Тел: +38 067 324 0559

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.