Презентація програм Європейського Союзу для молоді в Одесі

У понеділок, 10 червня, в Одесі відбудеться презентація можливостей для молоді в рамках програм Європейського Союзу ERASMUS+ та Європейського корпусу солідарності. Запрошуємо на захід представників молодіжних організацій, активну молодь і місцеві медіа.

ERASMUS+ – це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи та мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді та спорту. Програма в тому числі надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмінів і навчання для молодіжних працівників.

Європейський корпус солідарності підтримує молодіжне волонтерство. Мета програми – просувати добровільну діяльність, сприяти зміцненню єдності, демократії та громадянської активності.

Спікери розкажуть про:

– які типи молодіжних проектів підтримує програма ERASMUS+;

– мета, завдання та пріоритети програм ERASMUS+ та Європейський корпус солідарності;

– як організувати молодіжний обмін чи тренінговий курс;

– як подати власний проект і де знайти необхідну інформацію;

– як стати волонтером у іншій країні;

– де шукати можливості для міжнародного волонтерства;

– як запросити волонтера з Європи;

Організатори: ERASMUS+ Youth. Інформаційний центр в Україні в Україні у партнерстві з Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Impact Hub Odessa.

Дата та початок заходу: 10 червня о 13:30.

Місце проведення: Impact Hub Odessa, вул. Грецька, 1а (вхід з вулиці Юрія Олеши).

ERASMUS+ Youth. Інформаційний центр в Україні надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів в рамках програми.

ERASMUS+ Youth. Інформаційний центр в Україні в Україні був створений ГО Center for Euroinitiatives за підтримки Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи та Кавказу (www.salto-youth.net).

Контакти: www.facebook.com/EPlus.Ukraine, info.Ukraine@salto-youth.net, +38 (050) 878-92-27, (м. Суми, Набережна р. Стрілки, 22).

Більше інформації тут

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.