Набір до Школи театру пригноблених

Громадська організація «Театр змін» в рамках розбудови спільноти джокерів/ок театру пригноблених запускає щорічну школу театру пригноблених.

Школа театру пригноблених складається з 4 модулів:

  1. Три онлайн-читання та обговорення текстів Аугусто Боаля та Пауло Фрейре з вивчення філософії театру пригноблених (2 години, раз на тиждень, платформа Zoom) з 11, 18 та 25 жовтня
  2. Перша 3-денна школа офлайн – 2-4 листопада
  3. 6 місяців менторства від однієї з джокерок, яка вела школу. Обов’язкове проведення вашої самостійної майстерні театру пригноблених у парі з менторкою – грудень 2021 р. – квітень 2022 р.
  4. Друга 3-денна офлайн школа, зміст якої буде формуватися на основі запитів та практики учениць_ів – травень 2022 р.

Авторками та джокерками школи є Яна Салахова, Владислава Крижна, Алла Мельничук, Аня На, Лариса Головко та Наталія Тітійова

Мета школи – виростити практиків театру пригноблених в громадах, які зазнають дискримінації та пригноблення в Україні, тому ми шукаємо представників/ниць таких громад, які мають бажання нести конкретні зміни та які розділяють ключові цінності театру пригноблених такі як діалог, ненасильство та права людини.

Якщо це про вас, заповнюйте форму реєстрації за посиланням – https://forms.gle/AWvE38v4v9MyPVYbA  до 3 жовтня включно. Кількість місць обмежена – лише відібрані учасники/ці отримають лист підтвердження з подробицями школи не пізніше 6 жовтня.

Усі хто пройде відбір, отримають запрошення на три онлайн-читання, які є обов’язковою умовою участі в подальших модулях

Участь у школі безкоштовна, проживання і харчування та навчальні матеріали забезпечуються організаторами. Зверніть увагу, що проїзд покривається учасниками самостійно як внесок за навчання.

З усіх питань щодо школи звертайтеся до Яни Салахової, 0973618379

Читайте про Школу на нашому сайті https://cutt.ly/IEzrC46

***

Театр пригноблених – це система вправ, ігор та технік, що заснована бразильським режисером Аугусто Боалем у 60-х роках 20 століття для створення можливостей діалогу, критичної рефлексії та активного пошуку рішень в громаді. Більше про методику читайте за посиланням – https://teatrzmin.org.ua/method

Школа проводиться в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів в місцевих громадах» підтриманий KurveWustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.