Отримай до 50 тис. євро на створення та спільне виробництво музичних проектів!

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа», в рамках програми Music Moves Europe, планує обрати та підтримати щонайменше 10 інноваційних пілотних програм спільного виробництва та співавторства для авторів-виконавців та музикантів для сприяння розвитку європейської музики.

Загальна мета конкурсу «Спільне створення та спільне виробництво»  – підвищити рівень спільного створення та спільного виробництва в музичному секторі. Особливу увагу буде приділено спільній творчості та виготовленню музичних робіт. Ці два поняття використовуються як синоніми і мають на увазі співпрацю для написання слів та музики, а також підготовку музичного твору для комерційного використання.

Ідеї проектів повинні охоплювати щонайменше дві додаткові цілі із наступного списку для того, щоб допомогти артистам успішно вийти на музичний ринок:

  • Супроводження розвитку навичок спільного створення та спільного виробництва, а також розвиток навичок ефективних методів промо. Це включає в себе також навички створення сайту та правильне використання соціальних мереж.
  • Розвиток навичок сторітелінгу для артистів, щоб допомогти їм ідентифікувати свою цільову аудиторію.
  • Знайомство музикантів з продюсерами, музичними видавцями, та лейблами звукозапису, музичними відділами у кіно- та ТВ-студіях.
  • Підготовка учасників та знайомство їх з методами написання музики для супроводу фільму, ТВ-продукту, реклами чи театру, що включає в себе навчання для здобуття таких навичок.
  • Організація тренінгів, щоб забезпечити особистий та кар’єрний розвиток композиторів та виконавців для професійного розвитку в музичній індустрії.
  • Удосконалити розуміння митцями авторського права та ліцензування.
  • Для того, щоб забезпечити відчутні результати, запропоновані проекти мають залучити мінімум 20 музикантів та авторів пісень, які візьмуть участь у проекті та його активностей.

Який розмір підтримки можна отримати?

До 50 тис. євро на проект. Максимальний розмір співфінансування складає 85% від загального обсягу коштів, передбачених на проект. Відповідно, 15% проекту треба дофінансувати самостійно.

Дедлайн: 30 березня 2020 року (13:00 за Брюсселем, центральноєвропейський час)

Деталі конкурсу за посиланням http://bit.ly/34RtrK9 та на офіційному сайті Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні: https://creativeeurope.in.ua/programs/33

Довідкова інформація:

Програма «Music Moves Europe» (MME) є основним інструментом Єврокомісії для підтримки музичного сектору. Вона була розроблена на основі низки зустрічей з представниками індустрії, які відбувались, починаючи з 2015 року. Після чого «Music Moves Europe» була запущена як стратегічна ініціатива Комісії і зараз загалом слугує для підтримки музичного сектору країн програми «Креативна Європа».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.