Набір до першої молодіжної Академії в Дніпрі

Європейська молодіжна спільнота започатковує першу молодіжну Академію у Дніпрі: EUROPEAN YOUTH ACADEMY. Дедлайн подачі заявок – 30 грудня.

Академія – це 8 неймовірних місяців, наповнених цікавими тренінгами, майстернями та практичними вправами. Поруч з кожним учасником Академії завжди буде його наставник, готовий вдень і вночі прийти на допомогу. Кожен учасник матиме змогу перевірити отримані знання на практиці, провівши перший тренінг, написавши перший проект, організувавши перший захід у своєму житті.

Для кого? Для представниць та представників активної моолоді Дніпропетровської області, які готові ставати професіоналками/-ами громадського сектору.

Для чого? Прокачати базові навички громадського діяча та діячки, навчити створювати соціальні проекти, передати безцінний досвід роботи із молоддю, допомогти створити «персональний бренд» (таке є і воно реально потрібне), і ще багато дуже крутих штук, які розвинуть навички, необхідні для роботи у громадському секторі або державному управлінні.

Реєстраційна форма за посиланням https://goo.gl/forms/4B8DSTW75EZsmxLB3

Джерело і фото : EYC / European Youth Community

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.