Стипендії: прийом заявок на навчання у вишах Молдови

Українцям надають стипендії на навчання за програмами бакалаврату, магістратури та аспірантури у вишах Молдови. Воно розпочнеться у 2020-2021 навчальному році.

Заявку можна подати до 25 червня 2020 року.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно подати:

– анкету  з кольоровою фотокарткою розміром 35 х 45 мм (додається);

– копії сторінок паспорта громадянина України з зазначеним місцем реєстрації;

– копії документів про освіту з додатками до них та нотаріально засвідченим перекладом на мову держави Сторони, що приймає;

– мотиваційний лист.

Оригінали документів (окрім мотиваційного листа) подаються кандидатами, які будуть відібрані, безпосередньо до закладів освіти.

Кандидати на навчання в аспірантурі/докторантурі подають тези за темою майбутнього наукового дослідження та список публікацій (за наявності).

Докладна інформація про пропозицію є у додатку.

МОН України прийматиме заявки в електронному, а також паперовому форматі (у 2-х примірниках).

Поштова адреса: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та протоколу.

У електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН України scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Молдові 2020».

Стипендії надаються відповідно до Протоколу про співробітництво між Міністерством освіти Республіки Молдова та Міністерством освіти і науки України на 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019 навчальні роки, термін дії якого продовжено до 31 грудня 2020 року.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.