Запрошуємо на всеукраїнський менторський форум

9 грудня відбудеться масштабна онлайн-подія для молоді з усієї країни – Всеукраїнський менторський форум. Захід об’єднає молодь, роботодавців, представників міністерств та громадських організацій, щоб обговорити можливості для кар’єрного розвитку молоді в Україні від ініціативи Пакту заради молоді – 2025, зокрема нову платформу менторства Mentorplace. Всеукраїнський менторський форум стане можливістю для обміну думками щодо менторства в Україні, розвитку навичок та старту кар’єри.

Якщо ти хочеш розвиватися у професії та розкрити свій потенціал! Приєднуйся до форуму та відкривай можливості від провідних роботодавців, отримай поради від експертів своєї справи, дізнайся, як розвивати свій проєкт чи будувати успішну кар’єру.

І, звісно, знаходь цікаві й корисні знайомства!

У програмі Форуму:

 • обговорення з представниками міністерств, роботодавців та молоді про безбар’єрну професійну реалізацію молоді
 • лекції про менторство, планування кар’єри та власної справи;
 • презентація платформи Mentorplace;
 • підсумки менторських програм за 2021 рік;
 • дискусії, воркшопи та майстер-класи від досвідчених менторів (для зареєстрованих учасників і учасниць);
 • неформальне спілкування менті з менторами.

Коли: 

9 грудня, 10:00 – 18:00

Де: Київ (онлайн)

Реєстрація триває до 8 грудня 17:00: https://forms.gle/mFwMDnB37GPXHJiD6

Тим, хто зареєструється на Форум, ми надішлемо персональний лінк на участь. Перейшовши на нього, ти можеш долучитися до майстер-класів та поставити свої запитання спікерам. Не проґав свій шанс!

Організатори:

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Міністерство молоді та спорту України та Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine у межах проєкту «Пакт заради молоді – 2025»

Інформаційні партнери:

Партнери програми Mentorplace:

 • Консалтингова агенція Itera
 • ІТ-компанія Boosta 
 • ІТ-компанія UKEESS 
 • ІТ-компанія Winstars 
 • Міжнародна французька фармацевтична компанія Servier

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csrukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Міністерство молоді та спорту займається адвокацією питань молоді, забезпечує формування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні. 

Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/ та https://www.facebook.com/youthdepukraine.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.