«Детектор медіа» оголошує набір у школу якісних теленовин

Запрошуємо тележурналістів, які хочуть навчитись працювати ефективніше й відповідальніше.  

Школа якісних медіа ГО «Детектор медіа» оголошує набір на навчальний проєкт «Ефективні та відповідальні теленовини». Досвідчені телевізійники, відеопродюсери та медіаексперти допомагатимуть учасникам проєкту навчитись краще робити теленовини, не витрачаючи на це додаткових ресурсів. 

Заявки на участь у проєкті можуть подавати кореспонденти телеканалів, зокрема регіональних та нішевих, тележурналісти-фрилансери, які системно співпрацюють з редакціями, редактори інформаційних служб телеканалів. Перевага буде надана кандидатам, які мають мотивацію дотримуватись стандартів і краще служити аудиторії.

Охочим брати участь у проєкті потрібно до 10 листопада заповнити гугл-форму.

Ментори та організатори визначать п’ятнадцятьох учасників проєкту з-поміж заявників до 15 листопада.

Навчання відбуватиметься в Києві у форматі триденних (четвер-п’ятниця-субота) навчальних модулів із проміжком у місяць або два. Теми модулів:

  1. Стандарти, якість і редакційні практики тележурналістики. Типові проблеми і способи їх розв’язання.
  2. Якісна робота кореспондентів та редакторів, продюсерів в теленовинах. Найтиповіші помилки та як їх виправляти. Практикум під керівництвом досвідчених професіоналів з вітчизняним та міжнародним досвідом.
  3. Тележурналістика власноруч. Мобільна журналістика та відеографія, робота з онлайн-аудиторією та специфіка відео в інтернеті.
  4. Практикум за участі менторів-тележурналістів та випускна робота.

Перший модуль відбудеться 5-7 грудня. За умови відвідування всіх чотирьох модулів організатори компенсують учасникам вартість квитків до Києва і назад (частково), а також проживання та харчування в Києві (повністю).

ГО «Детектор медіа» запустила  «Школу якісних медіа» у 2018 році. Відтоді втілено два масштабні навчальні проєкти: для білоруських блогерів і журналістів та для українських відеоблогерів. Раніше «Детектор медіа» розробив навчальні онлайн-курси для журналістів та для широкої аудиторії, зацікавленої у підвищенні рівня медійної грамотності.

Тренінговий курс «Школа якісних медіа. Ефективні та відповідальні теленовини» проводиться у партнерстві з Українською медіа Е-школою (UMES) в рамках проекту «Медійна програма в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.