«Media Challenge» для студентів та випускників

Комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine разом з компанією Toyota запрошують всіх студентів та випускників університетів взяти участь у освітньому проекті в сфері реклами та медіа – «Media Challenge»!

«Media Challenge» – це кейс-чемпіонат, в рамках якого у кожного буде можливість вирішити РЕАЛЬНИЙ кейс «Toyota Hybrid».

Для участі у кейс-чемпіонаті потрібно:

  • Зареєструватися самостійно або зареєструвати команду до 4-х учасників через онлайн-платформу cases.org за посиланням: goo.gl/XPMCgT
  • Почати роботу над вирішенням реального кейсу «Toyota Hybrid», за підтримки бренду «Toyota». Перед вирішенням попередньо кожному потрібно ознайомитися із інформацією про ринок автоіндустрії та гібридних авто «Toyota».
  • 27 березня прийти на менторську зустріч з експертами рекламного ринку, де у всіх буде можливість детальніше ознайомитися із кейсом, а також задати питання відносно проекту.
  • До 12 квітня включно надіслати вирішення кейсу у вигляді презентації через свій обліковий запис на онлайн-платформі cases.org.

Всі кейси будуть оцінені і відібрані експертами компанії Dentsu Aegis Network Ukraine та представниками компанії «Toyota».

24 квітня трійка фіналістів зможуть особисто представити і захистити свій кейс перед журі проекту. Серед учасників-фіналістів буде обраний переможець кейс-чемпіонату Media Challenge!

Всі фіналісти будуть відзначені корисними подарунками, а найкраща команда отримає спеціальний приз від самого бренду Toyota! Також у всіх буде можливість стати частиною комунікаційної групи №1 в Україні – Dentsu Aegis Network Ukraine.

Більш детально про кейс-чемпіонат  тут


До речі, Unistudy анонсує перший в цьому році міні онлайн-курс з теми написання трьох різних видів мотиваційних есе. Він підійде усім, кому важко описати свій досвід та завжди бракує натхнення, а іноді й часу.

На вас чекають 3 відеолекції про 3 приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. Реєструйся на онлайн-курс “EXCELLENT ESSAY: три види, одна формула”

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.