Магістратура за спеціальностями “Соціальна робота” та “Психологія”

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського запрошує на навчання для здобуття ступеня магістра на 2020-2021 навчальні роки за спеціальністю 231 Соціальна робота.

Форма навчання: денна і заочна

Стипендії: навчання на бюджеті та подальше отримання стипендії

Даний освітній рівень передбачає здобуття особою поглибленних теоретичних та практичних знань, умінь, навичок за обраною спеціальністю, загальних засад методології наукової та професійної діяльності, інших компетентностей, достатніх для ефективного виконання завдань інноваційного характеру відповідного рівня професійної діяльності.

Контакти: email psychologyvin@ukr.net, сайт vspu.edu.ua та більше інформації тут, телефон 0671633690


Кафедра психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського запрошує на навчання для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 053 «Психологія» освітня програма Психологія. Організаційна психологія.

Чому варто здобувати спеціальність 053 «Психологія» саме у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського?

  • кафедра психології та соціальної роботи має досвід підготовки висококваліфікованих конкурентноздатних фахівців у галузі психології;
  • навчальні програми побудовані за принципом балансу теорії і практики;
  • пріоритет освітнього процесу – практико-орієнтоване навчання (практичні уміння й навички студенти здобувають під час проходження різноманітних практик у закладах освіти, реабілітаційних центрах, центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у процесі тренінгів, беручи активну участь у роботі психологічної лабораторії, відвідуючи психологічні секції);
  • на кафедрі психології та соціальної роботи створені умови для науково-дослідної діяльності студентів (проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, публікації у наукових фахових виданнях, у т. ч. зарубіжних);– і, що не менш важливо, є можливість навчатися безкоштовно й отримувати стипендію.

Долучайтеся до студентів-психологів Вінницького державного педагогічного університету і ви не пожалкуєте. Адже саме тут вам допоможуть досягти особистого і професійного успіху!

Усю детальну інформацію про умови вступу ви знайдете сайті університету: vspu.edu.ua

Якщо у вас виникнуть запитання щодо освітньої програми, процедури вступу та умов навчання, будь ласка, звертайтеся за телефоном: 067-163-36-90, e-mail: psychologyvin@ukr.net

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.