Навчання в Масдарському університеті

“Інститут Масдар” (ІМ) пропонує навчання на магістерських програмах з природничих наук, інжинірингу, космічних систем та технологій, а також на міждисциплінарних програмах в аспірантурі.

Довідка: університет науки і технологій “Інститут Масдар” (м. Абу-Дабі, ОАЕ) є університетом, орієнтованим на наукові дослідження в сфері альтернативної енергетики, стійкого розвитку та навколишнього середовища. Цей навчальний заклад  був відкритий 6 вересня 2009 року. В університеті наразі навчається близько 500 студентів з більш ніж 60 країн світу.

 Обрані талановиті студенти матимуть змогу отримувати грант, який передбачає повне покриття коштів на навчання, щомісячну стипендію, проживання у гуртожитку, медичне страхування, персональний ноутбук, підручники, щорічне покриття витрат на подорож додому та компенсацію видатків на складання іспитів GRE, TOEFL/IELTS.

Випускники ІМ, окрім диплому університету, отримують сертифікат про проходження навчального курсу, підписаний ІМ та Массачусетським технологічним інститутом (Massachusetts Institute of Technology), який підтверджує, що їхній диплом відповідає стандартам.

Останній термін подачі документів – 31 травня 2016 року.

Документи подавати до приймальної комісії ІМ (Student Enrolment Office) –enrolment@masdar.ac.ae.

Більш детальна інформація про університет та вимоги вступу знаходяться на веб-сайті «Інституту Масдар» www.masdar.ac.ae  та інформаційному бюлетені. 

Джерело: http://mon.gov.ua/activity/mizhnarodni-zvyazki/stipendijni-ta-grantovi-mozhlivosti/inshi-mozhlivosti/%C2%ABinstitut-masdar%C2%BB-%28im%29-v-m.-abu-dabi,-ob%E2%80%99ednani-arabski-emirati,-nadae-granti-na-navchannya-na-magisterskix-programax-ta-v-aspiranturi.html

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.