Професійний курс тренінгів “Marketing school”

“Школа маркетингу” – це спеціальний освітній проект, який ініційований Центром кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ в 2014 році. «Школа маркетингу» складається з 25 тренінгів, практичних завдань та креативних дій. «Школа маркетингу» – проект для активної молоді, який спрямований на допомогу сучасному поколінню, що прагне працювати у сфері маркетингу, здобуття основних знань в даній галузі від практиків – досвідчених фахівців з маркетингу провідних компаній України. Проект надасть нову інформацію, цікаві контакти, безліч маркетинг-ідей та можливість ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ в кращих компаніях України.

До складу спікерів проекту входять відомі менеджери з таких компаній: British American Tobacco, WOG, GlaxoSmithKline, EY, Ашан, Фокстрот, SMMGroup, PolitA, JTI, Inf.Graphics, ProfiT та інші.

Мета: зацікавленим студентам-випускникам отримати досвід, інформацію з маркетинг-тем, сучасні методики, незамінні матеріали, можливість знайти роботу в департаментах маркетингу компаній-учасників даної школи та інших провідних компаній.

Місце проведення та адреса: уточнюється,
Учасники: студенти та випускники провідних ВНЗ України (55 учасників), серед яких 25 безкоштовних (грантових) місць для тих, хто пройде попередній відбір серед зареєстрованих.
Дата та час: 8-26 лютого 2016 року (по Пн., Вт., Чт., Пт. з 16:00 до 20:00).
Програма заходу – https://vk.com/topic-64949495_31904084.

Під час проекту учасники отримають практичні навички з маркетингу в роботі групами та індивідуально. Учасники Школи познайомляться з кращими фахівцями маркетингу, отримають спеціальні матеріали та методики, дізнаються про нові напрямки розвитку та ін. Для закріплення теоретичних знань лектори можуть надати учасникам проекту для розв’язання реальні кейси. На закритті проекту (26 лютого 2016 року) буде визначено 3-х кращих спікерів та 20-х кращих учасників проекту, які отримають відповідні сертифікати. Спікери зможуть запросити до себе на роботу кращих учасників проекту.

Список тем та розклад можна знайти за посиланням – https://vk.com/topic-64949495_31904084

У проекті беруть участь 55 людей:

  • для 25 відібраних учасників участь у проекті безкоштовна (відбір відбувається серед зареєстрованих і триватиме до 03.02.16),
  • інші 30 місць можна придбати до 06.02.16 у організаторів.

Реєстрація учасників за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1yiCx2wHAKjAyRmbSf24gtohjkeSt9KGobJZ9F29JAVE/viewform

За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів (050) * (098) * (073) 346-36-36,
Свіжі новини, зміни в програмі проекту – на сторінці vk.com/marketingshkola та fb.com/marketingshkola

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. 2 Лютого, 2016

    […] Джерело: Професійний курс тренінгів “Marketing school” […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.