Літня школа “Єврейська історія, спільне минуле і спадщина: культура, міста, середовища”

Центр міської історії запрошує зголошуватися на літню школу “Єврейська історія, спільне минуле і спадщина: культура, міста, середовища”.

Проект спрямований на впровадження інклюзивного підходу до вивчення, дослідження і викладання історії Центральної та Східної Європи ХІХ-ХХ століть, а також зміцнення усвідомлення важливості єврейської історії та спадщини як частини багатокультурної історії регіону.
Літня школа запрошує магістрантів та аспірантів, молодих дослідників (до 35 років), викладачів вишів, музейних працівників, практиків спадщини з України, Білорусі, Польщі та Росії.

Програма включає лекції з єврейської історії Східної Європи ХІХ-ХХ століть, початковий курс їдишу та семінари з транснаціональних підходів та тем, культурної історії, студій пам’яті та спадщини. Важливою частиною програми є практична робота з джерелами та вивчення різних форматів реалізації проектів у публічному просторі міста. Програма включає подорожі історичними місцями й містами, зустрічі з фахівцями, дослідниками, місцевою громадою та дискусії.

Робоча мова – англійська.

Участь у школі є безкоштовною. Організатори покривають дорожні витрати, проживання, обіди та екскурсії.

Кінцевий термін подачі заявки – 8 квітня 2016 року.

Додаткова інформація – у файлі CUH_JewishSummerSchool_2016_CFA_ukr

Джерело http://www.lvivcenter.org/en/summerschools/jewishhistory-2016/

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.