Який рівень англійської потрібен для участі у волонтерських програмах AIESEC?

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, яка змінює світ. Президент AIESEC у Києві Вікторія Мудрак, яка обіймає цю посаду з лютого 2015 року, говорить про те, що не так просто впливати на перебіг подій чи життя інших людей, коли ти – звичайний студент. Іноді нелегко впливати навіть на перебіг подій у своєму власному житті, однак AIESEC допомагає кожному відкрити можливості, про які людина навіть не підозрювала.

Міжнародні програми стажувань змінюють життя людей різних країн, допомагають по-іншому подивитися на світ і, звичайно – удосконалити мовні навички, оскільки спілкуються учасники програм переважно англійською. Портал англійської мови Enguide разом з Вікторією проаналізував програми стажувань та визначив, як саме вони можуть допомогти вам у вивченні мови та який мінімальний рівень необхідний для участі у міжнародних проектах від AIESEC.

Які програми стажувань пропонує AIESEC?

Існує три програми, які допоможуть вам реалізувати свої амбітні плани змінити світ. Перша з них – Global Citizen, яка дозволить активним студентам взяти участь у різних соціальних проектах або допомогти діяльності громадських організацій. Особливості програми в тому, що це короткостроковий обмін – не більше 6-8 тижнів, а також, можливість спробувати себе у ролі викладача, тренера чи консультанта. Для участі у програмі достатньо володіти англійської хоча б на рівні Pre-Intermediate, якщо тільки ви не обираєте проект «Language School» – тоді рівень англійської повинен бути не нижчий Advanced.

Програма Global Talent дозволить вам отримати практичній досвід роботи у галузі, що вас цікавить, пройти стажування на базі однієї з відомих міжнародних компаній. Програма розрахована на термін від 3 до 12 місяців і передбачає виплату заробітної плати стажеру, яка й покриває витрати на проживання, харчування та транспортне пересування у місті. Для цієї програми необхідний рівень Intermediate, оскільки вам доведеться налагоджувати комунікацію у професійній сфері, а не на побутовому рівні.

Новий багатообіцяючий проект AIESEC

Програма Global Entrepreneurs – це новий проект AIESEC, на який всі члени організації покладають великі надії, оскільки він дозволяє стажерам стати учасниками стартапів з різних країн. В рамках проекту цього літа до України прибудуть 150 стажерів з різних країн, які намагатимуться допомогти роботі найвідоміших українських стартапів. Ця програма відкриває широкі можливості для вивчення мови:

По-перше, ви можете поїхати в іншу країну як стажер, володіючи мовою хоча б на рівні Pre-Intermediate і надихати іноземних стартаперів власними ідеями.

По-друге, ви можете стати учасником проекту Host Family, який передбачає прийом вдома іноземного студента, що є учасником програми обміну. Спілкування з англомовним гостем допоможе швидко удосконалити мовні навички

По-третє, можете відкрити для себе можливості проекту Personal Coach: стати для іноземного стажера другом, який познайомить його з життям українського студента, культурою і традиціями країни, допоможе цікаво провести дозвілля в період стажування. Суперінтенсивний курс розмовної англійської в такому випадку – гарантований.

Аби узяти участь у будь-якій з програм – достатньо зареєструватися на сайті організації, пройти співбесіду з членами AIESEC та представниками приймаючої сторони. Аби співбесіда виявилась успішною, варто, в першу чергу, вирішити для себе, що саме ви хочете отримати від стажування, і бути готовим до того, що поїздка змінить ваше життя. Якщо ж не володієте англійською на достатньому рівні – знайти якісні мовні курси у вашому місті вам допоможе портал Enguide. Вивчайте англійську та змінюйте світ разом з Enguide та AIESEC!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.