Академія Лідерства для розвитку

Академія Лідерства для розвитку є навчальною програмою для представників виконавчої влади і спрямована на підготовку державних службовців та керівників бізнес-сектора з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору бути конструктивною силою для економічного зростання та розвитку. Співорганізаторами програми є Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) і Школа управління Українського католицького університету.

Програма відбудеться в Харкові та Києві 15 січня-19 січня, 2018. Участь є безкоштовною.

«Роль державної політики в розвитку приватного сектора» є п’ятиденною інтенсивною програмою для навчання представників виконавчої влади тому, як бути ефективними лідерами в реформах, сприяти надійній державній політиці в складних і суперечливих трансформаціях. Програма Академія лідерства для розвитку (LAD) в Україні буде очолена проф. Роджером Лідсом і проф. Стівеном Д. Краснером.

Ця програма є навчальним курсом, що базується на опрацюванні реальних кейсів, ключових лекціях для забезпечення необхідної концептуальної основи. Метод «кейс-навчання» є методикою викладання і навчання на основі аналізу реальних актуальних подій, що дозволяє отримати реалістичне уявлення про роль, відповідальність та аналітичні навички, що є необхідними особам, які приймають рішення. Учасники заохочуються ділитися власним досвідом для збагачення і стимулювання дискусії в аудиторії.

Зацікавлені кандидати повинні заповнити аплікаційну форму за цим посиланям:

https://goo.gl/forms/6hVYRVoRewYZZvdY2

Кінцевий термін подачі заявки: 1 грудня, 2017 р.

Учасникам можливо необхідно буде взяти участь у співбесіді по телефону чи Skype. Проведення співбесіди по телефону чи Skype відбуватиметься протягом 20 листопада – 24 грудня 2017 р. і учасники будуть повідомлені про відбір до 5 січня 2018 р.

Учасники будуть відібрані на основі таких критеріїв:

  • досвід у сфері політичних, економічних, соціальних наук, міжнародних економічних відносин;
  • учасники повинні бути менеджерами середнього рівня з щонайменше п’ятирічним досвідом роботи;
  • учасники, які тепер відіграють важливу роль в політичному, економічному і соціальному розвитку своєї країни. Учасники можуть працювати в якості осіб, що визначають політику, керівників бізнес-сектора/підприємців і керівників організацій громадянського суспільства (представників профспілок, неурядових організацій, засобів масової інформації, бізнесу і професійних асоціацій);
  • вільне володіння англійською мовою;
  • наявність аналітичних здібностей;
  • вміння працювати в команді.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.