Університет-лідер: висока якість навчання, міжнародність, науковий потенціал

Об’єктивну інформацію на тему престижності вишів можна знайти зокрема у різноманітних рейтингах і звітах експертів. Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві вже впродовж кількох років потрапляє до відомих рейтингів вищих навчальних закладів та оцінюється польськими і міжнародними незалежними експертами.

В Європі одним з найпопулярніших рейтингів є U-Multirank, який складається за підтримки Європейської комісії. В Польщі ж найпрестижнішим вважається рейтинг журналу «Перспективи». На увагу заслуговує також Всепольська програма сертифікації вищих навчальних закладів «Виш лідерів». У всіх перелічених рейтингах УІТМ є одним із лідерів серед приватних університетів Польщі.

За підсумками цьогорічної Всепольської програми сертифікації вищих навчальних закладів «Виш лідерів» Університет інформаційних технологій та менеджменту отримав винятковий золотий сертифікат. УІТМ присуджено також престижну відзнаку «Найвища якість навчання», і завдяки цьому виш опинився серед семи польських університетів із такою нагородою.

Обґрунтування надання УІТМ престижного титулу «Виш лідерів» займає кільканадцять сторінок. У ньому експертська комісія зазанчає зокрема: «Жешувський виш не має собі рівних в Польщі не тільки з огляду на його специфіку (акцент на практичному навчанні, міжнародність, чудова матеріальна база, зокрема кампус в Кельнаровій, авторські, новаторські програми навчання), але й передусім через професіоналізм в галузі організації навчального процесу і і ефективного управління наявними ресурсами. Оцінюваний університет вважається престижним і в Польщі, і за кордоном, і доказом цього є щорічний набір студентів». Пропонуємо ознайомитись із вибраними фрагментами обґрунтування експертів програми.

Більше інформації про Всепольську програми сертифікації виших навчальних закладів «Виш лідерів» можна знайти тут.

У міжнародному рейтингу U-Multirank УІТМ впевнено зайняв місце серед лідерів в країні, що підтверджує кількість високих оцінок у кільканадцяти категоріях. Найвищі оцінки – «відмінно» та «дужедобре» – УІТМ отримавзокремазакількістьвипускників, якіпрацевлаштовуютьсяпіслязавершеннянавчання, науковідослідження, кількістьфірм, щоспівпрацюють з університетом, а такожзаміжнародність. Університет інформаційних технологій та менеджменту – це єдиний вищий навчальний заклад в Жешуві, який був оцінений в U-Multirank. В цьому році експерти оцінили роботу 1500 вишів з 99 країн, зокрема Варшавський університет, Ягеллонський університет, Університет ім. кардинала Стефана Вишинського, Гарвардський університет, Оксфордський університет та Кембріджський університет.

«U-Multirank пропонує абітурієнтам, студентам, їхнім батькам та іншим зацікавленим особам поглянути на діяльність інституцій вищої освіти, враховуючи ряд основних параметрів. Рейтинг дозволяє не лише прийняти правильне рішення на етапі вибору університету, але й також підтримувати здорову конкуренцію між вищими навчальними закладами», – прокоментував Тібор Наврачич, єврокомісар з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Більше інформації про міжнародний рейтинг U-Multirank можна знайти тут.

УІТМ зайняв також високе місце у престижному польському рейтингу вищих навчальних закладів «Перспективи». В категорії приватних університетів, які можуть присвоювати випускникам освітньо-кваліфікаційний рівень магістра Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві є найкращим не тільки у південно-східній Польщі, але й на всьому сході країни. В порівнянні з минулим роком УІТМ піднявся за рейтингом у найважливіших категоріях з точки зору абітурієнта – міжнародність, умови навчання, науковий потенціал, а також надання переваги роботодавцями. У кількох підкатегоріях рейтингу УІТМ став одним із лідерів в Польщі. Університет зайняв зокрема перше місце у підкатегорії «Програми навчання іноземною мовою», четверте – у підкатегорії «Публікації» і п’яте – у підкатегорії «Акредитації».

Більше інформації про рейтинг вищих навчальних закладів «Перспективи» можна знайти тут.

Усі ці успіхи в черговий раз доводять, що УІТМ – це виш для людей, який хочуть якісно навчатись із використанням сучасних освітніх інформаційних технологій у міжнародному середовищі.

Вступна кампанія на 2017/2018 навчальний рік триває.

Деталі про вступ можна знайти тут.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.