Київська школа економіки оголосила, що готуватиме бакалаврів: економістів і айтішників 

2 грудня Київська школа економіки оголосила, що у 2021-22 навчальному році відкриває дві англомовні бакалаврські програми: “Економіка і великі дані” та “ІТ і бізнес-аналіз”. До цього університет мав лише магістерські програми і партнерську бакалаврську програму зі Стокгольмською школою економіки в Ризі.

“У світі відбувається цифрова революція. Світовий економічний форум нещодавно надав дані, що в наступні 5 років цифровізація зачепить до 50% професій. Буде створено більше робочих місць, ніж зруйновано, але певні професії будуть зникати. І ось ми в KSE порахували, що впродовж наступних 5 років кількість людей, які втратять роботу через цифровізацію, в Україні складає один мільйон. Саме тому ми запускаємо бакалаврати з IT та з економіки і data science, які готуватимуть людей, що відповідатимуть сьогоднішнім викликам”, — розповідає президент KSE Тимофій Милованов.

Заняття будуть проводити у новій будівлі, придбаній для Школи компанією Dragon Capital. Очолив новостворений бакалаврат Київської школи економіки ексзаступник міністра освіти і науки (2019-20) Єгор Стадний.

“Створюючи програми, ми радились і збирали експертизу, вивчили структуру і зміст програм американських та англійських університетів, для того, щоб наші програми не поступались аналогам на Заході, — заявив віцепрезидент з бакалаврських програм KSE Єгор Стадний. — Ми створюємо бакалаврські програми для студентів, які знають, ким вони хочуть стати у майбутньому та що хочуть робити. Які знають, що для цього потрібна якісна освіта, які цінують якісну освіту і цілеспрямовано хочуть її здобути. Для цих дітей та для їхніх батьків не існує іншої освіти, окрім як якісної. Ми від самого початку хочемо працювати заради саме таких дітей, заради їхніх мрій!”

Нагадаємо, Київська школа економіки — це заклад вищої освіти, заснований 1996 року Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC). KSE не є комерційною організацією і не фінансується урядом. У Школи немає єдиного власника, нею керує незалежна рада директорів, які не отримують компенсацію за свою роботу, та міжнародна академічна рада (до якої належить, зокрема, Нобелівський лауреат Роджер Майєрсон).

Більше про бакалаврські програми KSE читайте на сайті Школи.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.