Конкурс міні-проєктів “Партисипація у громаді”

ГО ВІ “Станція Харків” за підтримки NED оголошує конкурс міні-проєктів “Партисипація у громаді”. Цей конкурс надасть можливість активістам з територіальних громад Харківської області реалізувати власні проєкти, направлені на посилення демократії участі в їхніх громадах. Міні-проекти повинні бути спрямованими на запровадження, вдосконалення чи оцінку інструментів залучення громадськості до прийняття управлінських рішень в органах місцевого самоврядування територіальних громад Харківської області.

Мета конкурсу: поширення технологій партисипативної демократії в органах місцевого самоврядування територіальних громад Харківської області шляхом реалізації громадськими активістами регіону власних міні-проєктів.

Географія проєкту: Харківська область

Термін реалізації проєктів не має перевищувати 3 місяці включно із поданням фінальних описових та фінансових звітів) Проєкти мають бути реалізовані у період з 1 листопада 2021 року до 31 січня 2022 року.

Розмір міні-гранту: у середньому 26500 грн., але не може перевищувати 30000 грн.

Дати прийому заявок:

з 20 вересня 2021 року до 15 жовтня 2021 року 23:59 включно.

Повну інформацію щодо пакету документів, необхідних для подачі, та вимог до заявки розміщено на сайті:

https://station.kharkov.ua/2021/09/konkurs-mini-pro%d1%94ktiv-partisipacziya-u-gromadi/

Про результати конкурсу буде повідомлено на офіційній сторінці у Facebook та сайті ГО ВІ “Станція Харків” до 22 жовтня 2021 року.

Остаточне рішення щодо результатів конкурсу перегляду не підлягає.

Із запитаннями щодо цього конкурсу можна звертатися електронною поштою на адресу station.kharkiv@gmail.com (із темою листа “Конкурс міні-проєктів”).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.