Запрошуємо дівчат стати заступницею Міністра цифрових трансформацій України на один день!

До участі у конкурсі запрошуються дівчат віком від 14 до 18 років, які цікавляться роботою та розвитком держави у сфері новітніх технологій.

До 1 грудня опублікуйте на своїй сторінці у Facebook есе зі 100 слів на тему «Цифрова трансформація в Україні» і отримайте можливість провести цілий робочий день у Кабінеті Міністрів України разом із заступницями Міністра цифрової трансформації Валерією Іонан та Людмилою Рабчинською.

Ви познайомитеся з тим, як працює Міністерство цифрової трансформації України, і на власні очі побачите, як під керівництвом жінок створюються інноваційні проєкти, що змінюють країну.

Умови конкурсу:
1. Написати есе обсягом 100 слів на тему «Цифрова трансформація в Україні». Мова твору: українська.
2. Опублікувати його на своїй сторінці у Facebook до 1 грудня 2020 року. Обов’язково ставте хештег #Есе_ДівчатаSTEM та відмічайте сторінки Дівчата STEM і Міністерство цифрової трансформації України. Не забудьте зробити сторінку відкритою, щоб ми змогли побачити ваш пост.
3. Ми оберемо 2 найкращі твори, авторки яких проведуть день разом з Валерією Іонан та Людмилою Рабчинською у Міністерстві цифрової трансформації України.
Дедлайн – 1 грудня, 2020

Переможниць буде оголошено на сторінці Дівчата STEM у Facebook.
Нехай щастить! ?

Конкурс проводиться до Національного Дня Дівчат у технологіях, який відбувся 19 листопала. Захід провели Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» і Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraineу рамках ініціативи #ДівчатаSTEM. Захід став можливим за фінансової підтримки уряду Швеції – Embassy of Sweden in Kyiv Партнер заходу – Міністерство цифрової трансформації України

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.