Перевір та прокачай свої навички програмування!

12 тренажерів для програмістів-початківців — безкоштовно

Хочеш перевірити та прокачати свої навички програмування? З 23 по 31 липня на ITVDN усі інтерактивні тренажери з усіх популярних технологій та мов програмування — у вільному доступі.

Що таке інтерактивний тренажер?

Ти отримуєш завдання і виконуєш його прямо в браузері. Коли завдання виконано, натискаєш кнопку “перевірити” і отримуєш оцінку правильності виконаного завдання. Якщо потрібно, можеш скористатися підказкою. Твоя мета — виконати всі завдання і набрати максимальну кількість балів.

За використання підказок і за додаткові спроби розв’язання задачі бали будуть зніматися. Завдання можна виконувати з перервами. Результати пройдених завдань зберігаються і ти завжди зможеш продовжити з тієї задачі, на якій зупинився раніше.

Які тренажери є на ITVDN

Рівні складності

Напевно, ти вже звернув увагу, що за однією і тою самою технологією є тренажери різних рівнів складності (starter та essential). Обирай той, який відповідає твоїм знанням. Наприклад, якщо ти знаєш Python на початковому рівні, пройди Python Starter, а якщо володієш їм досить впевнено, спробуй виконати всі завдання на тренажері Python Essential.

Щоб стати програмістом, потрібно писати код. Не проґав гарну можливість перевірити та покращити свої практичні навички. Якщо у тебе є друзі, з якими ти хочеш позмагатися в проходженні тренажерів, розкажи їм про цю акцію.

Бажаємо тобі успіхів у вирішенні всіх завдань! Вдосконалюйся на ITVDN!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.