Обери професію в ІТ: GlobalLogic та Happy Monday розробили відеокурс “IT WAKE UP”

ІТ-компанія GlobalLogic та кар’єрний портал Happy Monday створили онлайн-курс для молоді, яка обирає майбутню професію! 

Із кожним роком світ IT стає все більше різноманітним і водночас складним. Школярам та молоді, яка навчається у вишах, можуть бути незрозумілими відмінності між різними професіями, і відповідно складно обрати, що і де вчити.

Тому інженери та нетехнічні фахівці, які вже зараз роблять кар’єру в IT-індустрії, доступно та цікаво розповіли про те, чим вони займаються, як до цього прийшли, що треба вивчати, що читати, кого слухати та дивитися. 

Курс охоплює 14 спеціальностей, які можна зустріти в ІТ. І не усі вони технічні! Переглядати відео можна у будь-якій послідовності або обрати лише ті, які вам цікаві. 

Відео, корисні матеріали від лекторів та тест на знання ІТ-професій доступні для усіх охочих на платформі курсу: посилання

Кому буде цікаво:

▪️ випускникам шкіл, які обирають професію;

▪️ студентам, які хотіли би пов’язати свою кар’єру з ІТ-компаніями;

▪️батькам, рідним, викладачам, які хочуть допомогти дитині розібратися з планами на майбутнє;

▪️ усім тим, хто цікавиться сферою ІТ.

Про авторів курсу 

GlobalLogic — міжнародна ІТ компанія-розробник цифрових продуктів. Ми інтегруємо досвід дизайну та комплексну інженерію, щоб допомогти нашим клієнтам уявити потенціал та прискорити перехід до цифрового бізнесу завтрашнього дня. Робимо усе, щоб спеціалісти отримали не лише якісну теоретичну підготовку, але також і практичні навички, що будуть корисними для їхньої кар’єри.

У 2020 році GlobalLogic посіла перші місця в провідних рейтингах привабливих роботодавців в категорії «IT»: Randstad Employer Brand Research від Ancor, «Кращий роботодавець» від Ernst&Young, «Репутаційні активісти» від PR-Service, від журналів «Фокус» та Forbes.

У межах ініціативи GlobalLogic Education компанія співробітничає з 19 закладами вищої освіти України. У 2020 році GlobalLogic разом із університетами України запустили магістерську й сертифікатну програми, провели понад 30 онлайн-вебінарів, 4 онлайн-панельні дискусії, до яких долучилося 4000 учасників. Також відкрили 4 навчально-практичні лабораторії для понад 3000 студентів.

У 2020 році близько 25% інженерів, які прийшли в GlobalLogic в Україні, фахівці з досвідом роботи менше одного року. 

Happy Monday — кар’єрний портал та платформа професійного розвитку. Ми допомагаємо знайти цікаві вакансії, отримати кар’єрну пораду, познайомитися з перевіреними компаніями. Робимо все, щоб ваша кар’єра була надихаючою, понеділки — щасливими, а робота — улюбленою!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.