Друга вища освіта “Стандарти ISO та управління через якість (TQM)”

логотип

Метою навчальної програми є поглиблення знань та набуття слухачами вмінь щодо проектування, впровадження, супроводу, вдосконалення та аудиту інтегрованих систем якості на підприємствах, що спираються на норми ISO 9001, ISO 14001, EN 18001\OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 22000 та FSSC 22000.

 Цільова група:  керівники та працівники існуючих бізнес-структур України, фахівці в сфері зовнішньоекономічної діяльності, фахівці з розробки та впровадження систем управління якістю,  інші особи, зацікавлені в отриманні офіційного сертифікату внутрішнього аудитора інтегрованих систем управління якістю (якість, середовище, безпека), внутрішнього аудитора систем управління якістю та безпечністю продуктів харчування, вповноваженого з питань якості.

Учасники програми зможуть також отримати офіційні управлінські та аудиторські кваліфікації, що підтверджуватимуть їх високий рівень підготовки, пов’язаний з проблематикою інтегрованих систем управління якістю на підприємствах, а також знання та практичні навики стосовно маркування товарів знаком відповідності СЕ та виводу його на ринки ЄС.

Початок навчання першої групи  – листопад 2015 року, завершення – липень 2016 року.

Форма навчання: тижневий з’їзд на території Польщі, 9 з’їздів у м. Києві (суботи та неділі) згідно до плану навчання + дистанційний компонент (до 30% навчального плану)

Дипломна робота – підготовка підприємства до зовнішнього аудиту та сертифікації через розробку та впровадження системи управління якістю.

 Мова навчання: польська\англійська\німецька з повним перекладом українською мовою.

Основні вимоги до слухачів:

  • Наявність першої  вищої освіти (диплом бакалавра\спеціаліста)
  • Наявність закордонного паспорту на момент початку навчання
  • Можливість участі в закордонних поїздках протягом навчання
  • Володіння іноземними мовами (польська\англійська\німецька) – вітається

Диплом та додаткові сертифікати:

  • диплом про Другу Вищу Освіту, зразок міністерства освіти РП, Університет інформатики та мистецтв, м.Лодзь (Польща), спеціальність “Стандарти ISO та управління через якість (TQM)”
  • Сертифікат Внутрішнього Аудитора Систем Управління Якістю згідно ISO 9001, HACCP – TUV NORD
  • Сертифікат Вповноваженого з питань інтегрованих систем управління якістю згідно ISO 9001, ISO 14001, 18001 – TUV NORD
  • Сертифікат менеджера європейських фондів – TUV NORD

Вартість: 5000 грн + еквівалент 1400 євро

5000 грн  – одноразова оплата, що включає в себе оформлення необхідних для початку навчання документів та підготовки папки студента (нотаріальні переклади документів, нострифікація документів про освіту, студентський квиток, залікова книжка, вписова оплата) та візову підтримку (віза терміном 1 рік).

Еквівалент 1400 Євро – вартість навчальної програми (разом з тижневим перебуванням в Польщі: готель, транспорт, харчування).

Пройти попередню реєстрацію можназаповнивши анкету учасника. Для отримання детальної інформації прохання звертатися за телефонами +380932109342, +380953242955 або писати на електронну скриньку ceasc.iso@gmail.com

РЕЄСТРАЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 23 листопада 2015 року ВКЛЮЧНО!

Анкета попередньої реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1WYal4sH-EIyU5eqoxIeIFhF11cOYY2Ouh0s_08GdUc0/viewform

Джерело інформації: http://www.ceasc-bw.com/products/druga-vishcha-osvita-standarti-iso/

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.