Профорієнтаційні табори у Києві, Львові і Дніпрі

Цього літа компанія IBS Education вже восьмий раз проведе профорієнтаційний табір для учнів 7-11 класів у Києві, а також вперше у Львові та Дніпрі.

Ми вважаємо, що вибір майбутньої професії є дуже важливим та його треба робити свідомо. Найкращий спосіб це зробити – ознайомитись із максимальною кількістю професій, поспілкуватись з професіоналами своєї справи. Саме це ми пропонуємо зробити Вашій дитині на Літньому таборі IBS.

Літній табір IBS є унікальним заходом для підлітків, що включає в себе тімбілдінг та вправи на знайомство у перший день табору, заняття з провідними викладачами, ділові ігри по кожній з професій, лекції від практиків, екскурсії у ТОП-компанії, опанування сучасних інтернет-професій, а також фінальний проект. Окрім цього додатково можна пройти профорієнтаційне тестування, що включає в себе проходження профорієнтаційних тестів, участь у командних іграх на виявлення поведінкових індикаторів, індивідуальне інтерв’ю з психологом за результатами тестів та повний результат тестування, командних ігор та інтерв’ю з психологом батькам на пошту.

Літній табір IBS є табором денного типу. Заняття в таборі проходять з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00. Заняття з сучасних інтернет-професій проходять у суботу та неділю з 09:00 до 18:00. Всі наші табори знаходяться у зручних локаціях, з обладнаними сучасними аудиторіями та з перервами на чай та печиво. На нашому таборі представлені такі класичні професії як маркетинг, бізнес, IT, психологія, право, PR, журналістика, HR, фінанси та інші, а також сучасні інтернет-професії: SMM, веб-дизайн, Youtube-блогерство, SEO та інші. Окрім цього ми відвідуємо з екскурсіями кращі українські та міжнародні компанії: Приват Банк, RedBull, SoftServe, Ciklum, EBS, Готово та інші.

Дізнатись більше про наші табори Ви можете за телефонами: (095) 142-23-42 Вікторія, (063) 033-10-41Ксенія

Табір у Києві: http://ibs-edu.com.ua/kyivcamp/

Табір у Льові: http://ibs-edu.com.ua/lvivcamp/

Табір у Дніпрі: http://ibs-edu.com.ua/dneprcamp/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.