Школа з англійської мови + стажування в аграрній сфері

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці спільно з Західно-Фінляндським коледжем запрошує до участі в проекті “Школа з англійської мови + Стажування в аграрній сфері” (Фінляндія, 20 – 26 листопада 2016 р.)

Наукове стажування для аграріїв з метою ознайомлення з можливостями автоматизації та застосування інноваційних технологій в аграрній сфері, яке буде мати форму освітніх візитів, у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

 Дати проведення: 20 – 26 листопада 2016 р.

Дедлайн реєстрації: 15 жовтня 2016 р.

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйтінен

Вартість: 283 Євро (проживання та дво-разове харчування забезпечується)

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Школа з англійської мови:

Чому навчання буде ефективним?

 • заняття проводять викладачі-носії мови  із США, ВеликоїБританії, Австралії та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної;
 • аудиторії коледжу обладнані усім необхідним для успішного навчання;
 • викладачі застосовують сучасні методики навчання та використовують навчальні посібники, що дозволяють досягати високих успіхів у вивченні англійськоїмови;
 • навчання проходить у невимушеній обстановці, тому учні можуть “розслабитися” в спілкуванні та застосовувати “живу мову”;
 • групи формуються на основі тестування, що проводиться до початку навчання;
 • на один тиждень проекту передбачено 25 академічних годин занять.

Навчання англійської мови проводиться по двох програмах:

Програмасередньогорівня (рівень В1)  підійде як для новачків, що володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, що володіють англійською мовою на середньому рівні;

або

Програма розмовного курсу «Інтенсив» (рівень С1)– розроблена для осіб, що володіють англійськоюмовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Рекомендуємо перевірити свій рівень володіння англійською мовою шляхом проходження онлайн-тесту на будь-якому безкоштовному ресурсі (наприклад, тут).

Перед початком навчання проводиться онлайн-тестування для визначення рівня володіння англійською мовою.

Стажування:

За результатами стажування видається сертифікат приймаючою стороною – Західно-Фінляндським коледжем – про те, щоучасником було пройдено стажування в обсязі 72 годин аудиторних занять та самостійної роботи, зокрем апід час стажуванняучасником було відвідано ряд освітніх заходів, а саме:

 • Зустріч з представником відділу сільського господарства, вступ до політики в сфері аграрного комплексу
 • Візит до фермерських господарств
 • Візит до профільних навчальних закладів

Зразки сертифікатів (на сайті www.imans.eu)

 1. про стажування
 2. про знання мови(зазначається рівень знання мови: intermediate or advanced)
 3. про знання мови + 2 ECTS з Університету Турку + зазначається рівень знання мови  (адміністративний збір 20 євро, не входить в організаційний внесок, замовляється до прибуття в Фінляндію)

 Цільова група: працівники аграрної сфери, державні службовці, менеджмент агрокомпаній та фермери, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ, аспіранти та студенти, зацікавлені  тематикою.  Вікових обмежень щодо участі в проекті немає.

Кампус знаходиться за містом Гуйттінен, недалеко від річки, за 180 км від м.Хельсінкі.

Терміни:

15.10 останній день реєстрації + оплата завдатків + отримання віз
листопад 20 переліт Київ – Хельсінкі (МАУ) 9.25 – 11.30 (як можливий варіант)

поселення

20.00 – інтеграційний вечір

21-25 курси по 5 годин на день + стажування
26 виселення,

можливий варіант: переїзд до Турку і о

20:55 – відправлення з Турку до Стокгольму паромом

27 о 06:30 прибуття до Стокгольму

15:05 – 18:35 переліт Стокгольм – Київ

Екскурсійна програма:

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз в романтичну столицю Скандинавії. Ніч на борту лайнера, прибуття в Стокгольм і прогулянка цілий день старовинними вуличками міста. А далі ще одна яскрава ніч в морі та повернення у Хельсінкі зранку. Вартість круїзувід 14 Євро (на одну особу в каюті на 4 – 6 осіб)http://www.vikingline.ru/find-trip/cruises/from-helsinki/stockholm/cruise/

Три прості кроки для участі

заявка До 15 жовтня 2016 1.     Зареєструватися за посиланням ОНЛАЙН-АНКЕТА

2.     отримати лист від ІМАНС про отримання Вашої онлайн-заявки

оплата До 6 робочихднівпісляреєстрації 3.     Оплатити завдаток оргвнеску в розмірі 140 євро по комерційному курсу гривні  на рахунок (реквізити для оплати надійдуть разом з листом-підтвердженнямреєстрації) та надіслати фото/скан квитанції
віза Якнайшвидше 4.     Записатися на подачу документів до візового центру http://visa.finland.eu/за тел. (+38) 044 594 12 69 з 08:30 до17:00 з понеділка по п’ятницюабо по ел.пошті Finlandvisaukraine@vfshelpline.com.

5.     Отримати від ІМАНС скан запрошення Західно-Фінляндського коледжу

6.     Зібрати усі інші документи для отримання візи (перелік документів)

7.      З порядком отримання шенгенської візи можна ознайомитися тут. Необхідно купити квиток та сповістити деталі перельоту та іншу додаткову інформацію організаторам, заповнивши опитувальник  Коледж надає запрошення, що є підставою для відкриття фінської (шенгенської) візи

  До початку проекту Прибути до Гуйтінена (сплатити решту 143 євро оргвнеску), отримувати нову іформацію та корисні знайомства!

Як дістатися?

 

 • Рейсом Візейр через Бидгощ або Гданськ до Турку (https://wizzair.com)
 • Прямим рейсом МАУ з Борисполя до Хельсінкі (від аеропорту до м. Гуйтінен на громадськомуавтобусі квиток коштуватиме від 15 євро, з розкладом автобуса можна oзнайомитися на сайті https://www.matkahuolto.fi/en/абоhttp://www.onnibus.com/ )
 • Через Ригу (Латвія) до Хельсінкі (skyscanner.net)
 • Рейсом Візейр Варшава – Стокгольм (https://wizzair.com), а зі Стокгольму до Турку паромом (http://www.vikingline.com/ ), від Турку до Гуйтінена автобусом (https://www.matkahuolto.fi/en/ або http://www.onnibus.com/).
 • ІМАНС пропонує допомогу в бронюванні авіаквитків за рейсами Київ – Хельсінкі – Стокгольм – Київ, якщо до 20 вересня 2016 року буде бажаючих не менше 20. Ціна за таким маршрутом становитиме 260 євро.

 

Оргвнесок 283 Євро покриває:

 1. навчальну програму;
 2. проживання у дво- або тримісних номерах (готель університету);
 3. дворазовехарчування (крім п’ятниці (сніданки) та вихідних);
 4. інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі.
 5. переїзди по м. Гуйтінен для освітніх візитів

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Контактна інформація:

info@imans.eu

або за телефоном: +380637886291 Інна Яновська (менеджер проекту)

або вайбер +380630312930

www.imans.eu

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.