Стипендії журналістам, які втратили роботу через COVID-19

ГО «Інтерньюз-Україна» готова підтримати журналістів, які втратили роботу через коронакризу, та надати фінансування у розмірі 5500–6000 гривень в рамках програми стипендій «Залишайся у професії». Стипендіальна програма передбачає створення контенту з пошуку рішень для імплементації реформ на місцях, використовуючи існуючі успішні практики.

Економічні виклики під час коронакризи не оминули й українських журналістів. Унаслідок масової втрати рекламодавців редакції не мають іншого вибору, як зменшувати зарплати журналістів, відправляти їх у безоплатні відпустки або навіть скорочувати штат. Кожне 10-те локальне медіа взагалі зупинило свою діяльність на період карантину. За таких умов невідворотним є зростання впливу олігархів на медіа, та як наслідок – занепад незалежної журналістики.

Аби підтримати професійних журналістів, які втратили роботу через кризу та коронавірусний карантин, ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує програму стипендій «Залишайся у професії». Її мета — допомогти представникам незалежних медіа зберегти свої професійні навички та продовжувати роботу попри виклики, що постали через пандемію.

Для участі у програмі необхідно зареєструватися до 5 травня 2020, 23:59 за посиланням: https://bit.ly/Stipends.

ЯКІ ЗАЯВКИ МАЮТЬ ШАНС НА ПІДТРИМКУ?

У формі реєстрації необхідно запропонувати три ідеї для матеріалу, одна з яких може бути обрана та профінансована. Вітаються пропозиції, які міститимуть такі підходи:

  • Жанр матеріалу: приклади позитивних змін або «журналістика рішень», можливі лонгріди. Приклади матеріалів у напрямі журналістики рішень можна переглянути тут.
  • Тематика: пошук рішень для імплементації реформ на місцях, використовуючи існуючі успішні практики.
  • Використання мультимедійних інструментів: фото, відео, інфографіки тощо.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?

Журналісти, які працювали в регіональних виданнях, але втратили роботу внаслідок коронакризи. ГО «Інтерньюз-Україна» залишає за собою право перевіряти достовірність даних про поточний статус працевлаштування журналіста, а також контактувати з колишніми роботодавцями.

Тільки відібрані учасники отримають повідомлення про перемогу у стипендіальній програмі. Результати будуть оголошені до 8 травня 2020 року включно.

ДЕ БУДУТЬ РОЗМІЩЕНІ СТВОРЕНІ МАТЕРІАЛИ?

Матеріали переможців конкурсу будуть опубліковані на онлайн-платформі UkraineWorld. Це двомовне мультимедійне видання, яке пояснює Україну світові. Серед найпопулярніших тем – російська агресія, поточна політико-економічна ситуація, реформування країни, видатні українці. П’ять найкращих матеріалів будуть перекладені англійською мовою та поширені серед міжнародної аудиторії UkraineWorld.

За додатковою інформацією можна звернутися до Олександри Панової, координаторки програми, за електронною адресою opanova@internews.ua або за номером телефону +38099 255 33 05.

Програму організовано ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Деталі: https://internews.ua/opportunity/stipendiyi-zhurnalistam-cherez-covid-19

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.