ЮНІСЕФ та ING Bank підтримають екологічні проєкти молоді з усієї України

В Україні стартувала глобальна інноваційна програма для молоді UPSHIFT Україна. Молодіжні команди з усієї України зможуть розробити власні інноваційні еко-проєкти та отримати фінансування до 50 тисяч гривень та менторську підтримку на їхню реалізацію.

В рамках програми учасники й учасниці зможуть:

  • отримати навички 21 століття, такі як робота в команді, аналіз проблем та розробка проєктів
  • створити інноваційне рішення для захисту довкілля та протидії зміні клімату
  • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу
  • отримати фінансування в розмірі 50 тисяч гривень та менторську підтримку для реалізації своєї ідеї

Участь в UPSHIFT Україна можуть взяти молодіжні команди з усіх областей України з 3-5 учасників від 14 до 21 років, які готові пройти навчальну програму (4, 10, 8-9, 12-13 червня 2021 року)

Учасники/ці програми зможуть проаналізувати екологічні проблеми у своїй громаді, школі, місті тощо та знайти інноваційні рішення для них. Вони визначають ті проблеми, що їх хвилюють, проходять тренінги, де отримують знання із проєктного менеджменту, соціального підприємництва, роботи в команді. За допомогою досвідченого/ї ментора/ки команди учасників розробляють проєкт, крок за кроком, досліджуючи проблему, вивчаючи цільову аудиторію та проводячи тестування. У результаті команди мають готові проєкти та можливість отримати підтримку на їхнє втілення.

Набір на UPSHIFT Україна триває до 28 травня включно. Деталі про програму, умови участі та реєстрація за посиланням: http://bit.ly/UPSHIFTUkraine_Green

Дізнатися більше про UPSHIFT Україна та отримати відповіді на питання можна тут:

 

Довідка

UPSHIFT Україна глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка впроваджується у 23 країнах світу, щоб навчити молодь навичкам 21 століття та поширювати знання про соціальні інновації. Участь у програмі передбачає роботу з менторами та фінансову підтримку для молодіжних ініціатив, які направлені на вирішення проблем молоді та пошуку інноваційних рішень для їхніх громад.

UPSHIFT Україна реалізується в Україні з 2018 року в співпраці з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова». За цей час у програмі взяли участь близько 800 молодих людей. Загалом, 101 молодіжна команда отримала фінансування для своїх проєктів на загальну суму близько 6 мільйонів гривень від Європейського Союзу, Уряду Японії, ING Bank, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Arcteryx.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.