Impact Hub Odessa відкриває резиденцію для інноваторів на літо

Інноватори з усієї України можуть поборотися за можливість два місяці попрацювати над своїм проектом соціального бізнесу та його бізнес-моделлю в резиденції від Impact Hub Odessa.

Цю можливість центр соціальних інновацій надає в рамках програми підтримки проектів Idea Boost та форуму Social Camp Ukraine.

Троє переможців, що пройдуть відбір, отримають всі ресурси програми Idea Boost, робоче місце в коворкінгу Impact Hub Odessa, житло та стипендію у розмірі 2000 гривень від програми терміном на два місяці. Результатом резиденції стане можливість презентувати свою роботу 25-28 серпня на форумі Social Camp Ukraine.

Андрій Федотов, куратор програми Idea boost: «Ми створили цю програму, бо бачимо, що для становлення стабільного та успішного бізнесу потрібно докласти багато різнобічних зусиль. Impact Hub Odessa зібрав кращі методики, менторів та інструменти для тих, хто не боїться ризикувати у пошуках своєї справи із соціальною складовою».

Категорії проектів, що підходять для участі в програмі:

  • Fair trade (справедлива торгівля);
  • Зелене підприємництво;
  • Послуги / сервіси спрямовані на спрощення працевлаштування / волонтерства / проходження стажувань для молоді в Україні;
  • Інновації для соціально незахищених груп населення.

Пітчинг проектів програми Idea Boost для інноваторів пройде в останні вихідні червня в Одесі. Крайній термін подачі заявок для участі — 15 червня.

Зареєструвати заявку можна на сайті http://boost.impacthub.odessa.ua/ з позначкою «Резиденція для інноваторів» в описі.

Довідка:

Idea Boost — постійна програма Impact Hub Odessa, єдине вікно для соціальних ініціатив, програма розвитку проектів. http://boost.impacthub.odessa.ua

Impact Hub Odessa — центр соціальних інновацій, частина всесвітньої мережі Impact Hub, мета якої — об’єднувати підприємців та інноваторів всіх країн для поліпшення світу навколо хаба. Impact Hub Odessa вже понад три роки системно підтримує проекти соціального підприємництва в Одесі та Україні. http://impacthub.odessa.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.