Конкурс ідей “Innovations for Conflict Challenge”

Сучасний світ не стоїть на місці – нові ідеї з’являються щодня, проте чи всі вони втілюються у життя? Хтозна, може саме твоя думка змінить наше суспільство? Фінська недержавна організація Crisis Management Initiative запрошує взяти участь у конкурсі інноваційних підходів та креативних ідей, які допоможуть вирішити конфлікти в українському суспільстві.

Пропозиції учасників конкурсу мають сприяти посиленню соціальної згуртованості та зростанню рівня довіри, зокрема – через створення умов для діалогу між різними спільнотами та започаткування нових партнерств на місцевому і національному рівню. Перевага надаватиметься креативним ідеям, які можуть бути масштабовані та реалізовані в інших громадах та регіонах України.

Згідно з умовами конкурсу, учасники можуть запропонувати освітні, урбаністичні або арт-проекти, концепції інформаційної кампанії (включно із соціальною рекламою), нові методики ведення перемовин, проекти діалогових майданчиків, а також проекти з ІТ-складовою.
Особливістю конкурсу є те, що у ньому братимуть участь гендерно збалансовані команди у складі мінімум 3 осіб, які до 11 січня 2019 року мають надіслати невелику відео презентацію своєї ідеї із супроводжувальною запискою.

У фінал вийдуть 10 команд, які зможуть доопрацювати свої ідеї під час дводенного інкубатора. Визначення переможця за підсумками публічних презентацій та церемонія нагородження відбудуться 22 лютого 2019 року. Переможець отримає грант у $10 000 на реалізацію проекту.

Організатор конкурсу – Фінська недержавна організація Crisis Management Initiative (CMI) – http://cmi.fi/

Заповнити заявку на участь та дізнатися більше про умови конкурсу можна на сайтіwww.ua-innovationchallenge.org

Контактні особи:

Валентин Войтків (voytkovv@gmail.com; +38067 234 0291)

Тетяна Мосенцева (mosentseva.t@gmail.com, +38066 242 7218)

Джерело і фото надано оргкомітетом конкурсу

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.