Відтворення Львівської міської ради “Я можу змінити Львів”

Ви молодий та амбітний громадянин, який прагне допомогти своєму місту ?Ви активно розвиваєтеся та цікавитесь різними сферами діяльності? Вас хвилюють питання регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, бізнесу , фінансів, регулювання цін, а також соціального захисту населення Львова? Ви прагнете побувати в ролі депутати та дізнатися нюанси роботи Львівської міської ради ?

Тоді саме Ви можете стати учасниками ексклюзивного заходу ” Я можу змінити Львів ” та отримати безцінний досвід в сфері міського самоврядування, а також розширити коло своїх знайомств, знайти друзів та однодумців,  а найголовніше зробити свій вклад у розвиток нашого чудового міста!!!

Протягом цілого дня 22 квітня на Вас чекає цікава та інтенсивна програма, та не тільки. Ми підготували для Вас багато практичних кейсів, відтворення реальних ситуацій і форс-мажорів. Провідні фахівці з найрізноманітніших сфер допоможуть тобі освоїти не лише теоретичні аспекти, а й поділяться практичним досвідом та навичками.

Відтворення ЛМР “Я МОЖУ ЗМІНИТИ ЛЬВІВ”–це Ваша унікальна можливість :

  • висловити особисту думку щодо найважливіших питань сьогодення у Львові та вплинути на вирішення даної проблеми ;
  • отримати ексклюзивні відповіді від експертів кожен з яких є впливовою людиною у місті Лева ;
  • спробувати себе в ролі учасника засідання виборного органу (рада), який складається з депутатів і відповідно до закону наділяється правом представляти інтереси територіальної громади і приймати від її імені рішення важливим є те , що рішення які приймуть наші учасники протягом продуктивного дня , ми спробуємо донести до органів місцевого самоврядування м. Львова
  • будувати взаємини та поводити себе тактовно у соціумі, це вимагає досить активного навчання. Однак, якщо Ви не застосовуватимете свої знання на практиці, ви змарнуєте місяці або навіть роки.

Локальний осередок Ліги студентів АПУ в НУ ” ЛП ” на базі ІНПП підготував для Вас цікаві та не очікуванні сюрпризи які протягом плідного робочого дня додадуть яскравих фарб до вашої роботи . Обов’язкові подаруночки та пошуки найактивнішого учасника який також буде нагороджений!

Слідкуйте за нашими анонсами та не припиняйте вчитися. Кожен з нас може навчити когось іншого. Кожен з нас може навчитися чогось в іншого. Здійсніть подорож у країну знань та творчості .

P.S. Чекаємо Вас та ваші креативні ідеї які зроблять наше місто більш комфортнішим для нас та взірцем для інших !!!

Умови реєстрації учасників: 

1) Зареєструватись за посиланням: https://clck.ru/Avxhe

2) Оплатити організаційний внесок.

3)Прийти  22 квітня та збагатитися досвідом .

Фінансові аспекти:

  • 50 гривень обов’язковий внесок для усіх бажаючих взяти участь!

Спільнота заходу:

Вконтакті: https://vk.com/icanchangelviv

Група Локального осередку Ліги Студентів АПУ в НУ «ЛП»

Вконтакті: https://vk.com/club133787577

Фейсбуці: https://www.facebook.com/ligainpp/?pnref=story

 

Контактна особа: Кубай Віра тел. +380637443064

Офіційний e-mail: nulphead@ligauba.org.ua

Усвідомте, які можливості відкриті перед Вами, не марнуйте часу і використовуйте його з користю для себе і свого Львова!

Реєстрація за посиланням: https://clck.ru/Avxhe

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.