Програма розвитку потенціалу малих організацій на Сході України

Назва програми: Програма розвитку потенціалу малих організацій на Сході України

Що: лекційна програма та менторська підтримка

Для кого: культурні організації, спілки, окремі діячі та представники міських департаментів/відділів культури з Донецької та Луганської області

Коли: 21 травня — 10 червня, 2020

Дедлайн: 20 травня

Керуючись цілями, заявленими у програмі інституції на 2020-2023, серед яких зокрема, обмін професійними знаннями та ресурсами інституції і надання підтримки в розвитку потенціалу меншим організаціям в Україні, фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує культурні організації, спілки, окремих діячів та представників міських департаментів культури з Донецької та Луганської області долучитися до серії онлайн лекцій та консультацій.

Проєкт реалізується в рамках Гуртобуса — експериментального проєкту ІЗОЛЯЦІЇ у співпраці з Посольством США в Києві з мобільності у регіонах України. Програма складатиметься з серії лекції від команди фонду ІЗОЛЯЦІЯ, а також запрошених лекторів з міжнародної мережі партнерів фонду, менторської підтримки трьох обраних організацій і розрахована на формування та підсилення навичок у сфері менеджменту, комунікації, фінансового та технічного адміністрування та фандрайзингу культурних проєктів.

Лекційна частина програми відбуватиметься з 21 травня по 25 червня в онлайн форматі та складатиметься з 6 щотижневих лекцій. По завершенню лекційної програми зацікавлені організації або/та діячі можуть подати заявку на отримання подальшої менторської підтримки. Фонд ІЗОЛЯЦІЯ обере три організації, яким надасть менторську підтримку в період до 10 липня. Для отримання менторської підтримки необхідно бути присутніми на всіх лекціях курсу, надати мотиваційний лист та план розвитку організації/або пропозицію конкретного проєкту.

Участь у програмі є безкоштовною, для того, щоб зареєструватися на лекційну програму, будь ласка, заповніть анкету за посиланням.

Прийом заявок відбуватиметься до 20 травня.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.