Короткострокове волонтерство в Німеччині!

Літо розпочинається з можливостей! 8-тижневе волонтерство у Німеччині: увага, це не ЄВС!

НГО “Стелла” разом із німецькими партнерами запрошують молодь з Україні віком 18-26 років для участі у волонтерських таборах! Оскільки це не EVS/ESC, можливість є доступною для колишніх волонтерів теж.

Коли: 9 серпня – 3 жовтня 2020

The volunteers work in international teams for eight weeks. They take part in four different constructive work camps. Board, lodging, travel costs between the camps in Germany and insurances are covered by Bauorden. We also pay a travel subsidy (200 €). There will be participation fee of 30 € for sending organization.

Please find more information here: http://bauorden.eu.

Internationaler Bauorden has supported social and nonprofit institutions with construction and renovation work since 1953.

Щоб подати заявку на проект, потрібно відправити своє резюме з фото на електронну пошту projects@ngo-stella.org і написати кілька речень про себе і чому ви хочете приєднатися до проекту анлійською або німецькою мовами. У темі листа вкажіть “Workcamp in Germany”.

Дедлайн – 18 червня 2020 року включно!

Бажаємо успіхів!


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.