Оголошення прийому заявок на магістерську програму з “Німецьких та Європейських студій”

Інститут політичних наук Університету ім. Фридриха Шиллера в м. Єна (ФШУ), Німеччина, разом з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), Україна, за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) запрошують до навчання на спільній німецько-українській магістерській програмі «Німецькі та Європейські студії»

 

Інформація про програму

Спільна магістерська програма з «Німецьких та Європейських студій», яка пропонує подвійний українсько-німецький диплом, оголошує вже восьмий набір студентів на навчальний рік 2016/17.

Найкращі за рейтингом навчання студенти в межах дворічної програми навчання отримують можливість на повністю оплачене піврічне навчання в Німеччині, в Університеті ім. Фридриха Шиллера в м. Єна в Тюрінгії.

uhg_gnther

Навчальна програма пропонує можливість одержання одразу двох магістерських ступенів: українського диплому «магістра політології» в НаУКМА та німецького магістерського диплому “Master of Politics” (M*Pol) від Університету ім. Фридриха Шиллер в Єні, Німеччина. Фінансову підтримку програмі надає Німецька служба академічних обмінів (DAAD).

Щонайменше 50% курсів протягом двох років навчання в межах програми викладаються німецькою мовою, решта – англійською та українською. Студенти мають можливість отримати ґрунтовні знання щодо політичних систем Німеччини та Європейського Союзу, а також з економічних та правових аспектів діяльності Німеччини та ЄС в сучасному світі.

10402575_10202359936654964_4863950269442364619_n

 

Хто може стати студентом програми?

На програму можуть вступати усі, хто має український диплом бакалавра. Від абітурієнтів очікується середній або високий рівень володіння як німецькою, так і англійською мовами, а також зацікавленість у сучасних німецьких та європейських справах. Ми також запрошуємо на навчання абітурієнтів не з України / з не-українським громадянством, які мають можливість навчатися за власні кошти.

Як подати заявку на навчання?

Абітурієнти мають пройти загально університетську процедуру подачі документів на навчання в НаУКМА, що передбачає складання вступних випробувань з українською та англійською мов і з політології, які традиційно відбуваються в середині і наприкінці липня. детальнішу інформацію дивіться на сайті http://www.ukma.edu.ua/index.php/admission-adds-on/mahisterski-prohramy

Для вступу на нашу програму необхідно подати документи до приймальної комісії НаУКМА у період з 6-го по 15-ге липня 2016р (Можливі зміни).

Іспити з українською й англійської мов та політології відбудуться наприкінці липня – на початку серпня. Точні дати іспитів будуть відомі найближчим часом.

Знання німецької мови під час короткої співбесіди одразу після іспиту з політології буде усно оцінювати німецькомовний викладач.

Розклад вступних випробувань магістрів http://www.ukma.edu.ua/index.php/admission-adds-on/mahisterski-prohramy/153-admission/1875-2015

Вимоги до знання німецької мови.

Для вступу на програму НЕ ПОТРІБНО ЖОДНИХ ПИСЬМОВИХ ПІДТВЕРДЖЕНЬ володіння німецькою мовою. Ви могли вивчати німецьку приватно з викладачем, у школі чи на курсах, головне, щоб Ви були спроможні сприймати інформацію німецькою мовою і підтримати розмову. Ваш рівень німецької буде оцінений протягом короткого інтерв’ю під час вступу на програму.

Після подачі документів і складання вступних іспитів, НаУКМА розподілятиме бюджетні міста серед усіх абітурієнтів. Ті, хто не отримують бюджетного місця на програмі, матимуть можливість навчатися на платній основі.

Якщо Ви хочете вступати на нашу програму, будь ласка, надішліть нам додатково до обов’язкових документів Ваше CV – резюме (англійської АБО німецькою мовами, а також окремо – українською). Чекаємо на Ваші СV до 10 червня на електронну адресу dsg.naukma@gmail.com

Контактна інформація:

Для додаткової інформації просимо ознайомитися з сайтом: www.des.uni-jena.de/ (німецькою та українською мовами)

із запитаннями звертайтеся до:

п. Фелікса Шиманського-Гаєра, МА, німецького координатора проекту

dsg.naukma@gmail.com

або до:

п. Максима Яковлєва, доц., к.політ.н., українського координатора проекту

Yakovlyevmv@ukma.kiev.ua

флаєр магістерської програми (українською мовою):

http://www.des.uni-jena.de/maeuropamedia/dokumente/Flyer_DES_uk.pdf

більше інформації про загальну магістерську програму з політології (українською мовою):

http://www.ukma.edu.ua/ects/index.php/fsnst/138-politologiya

інформація про умови вступу до НаУКМА (українською мовою):

http://www.ukma.edu.ua/images/docs/admission/programy_dlya_vstupu/mag/mag_politolog.pdf

Інформація на фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/DSG.NaUKMA/

 

Інформація про умови вступу англійською мовою: 2016_Call for Applications English M.A. Certificate EN and UK

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.