Future of Work: всеукраїнський онлайн-форум

Де ти бачиш себе за 5 або 10 років? Важко відповісти? Звісно, адже важко уявити як зміниться світ та Україна за цей час? Як зміняться підходи до роботи та чи “виживе” твоя професія?

Якщо тобі цікаво дізнатися як відповідають на ці питання топ-менеджери та експерти провідних українських компаній, а також поділитися власним баченням роботи в Україні майбутнього, приєднуйся до інтерактивного форуму, який відкриє тобі новий погляд на майбутнє!

Міністерство молоді та спорту України, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, Всеукраїнський молодіжний центр, програма UNITY та USAID запрошують тебе 11 грудня 2020 року на Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум “Future of Work: бачення нового покоління”!

Під час Форуму ти:

✅ дізнаєшся про актуальні освітні та кар’єрні можливості для молоді від Career Hub та ініціативи Пакт заради молоді-2025;

✅ почуєш про розвиток провідних галузей і перспективу побудови кар’єри в Україні від топ-менеджерів держави та бізнесу;

✅ поділишся власним баченням про ключові галузі, професії, роботу, освіту та навички майбутнього в групах із молоддю з усієї країни.

Найактивніші учасники та учасниці позмагаються за круті призи у вікторині та “понетворкають” на Zoom-afterparty!

Хочеш бути на крок попереду? Встигни зареєструватися у формі до 8 грудня 2020 року (включно).

Заявка: заповнити тут

На основі заповненої реєстраційної форми буде відібрано 100 найбільш мотивованих представників/ць молоді, які отримають лист-запрошення до 10 грудня.

Решта зможе переглянути онлайн-трансляцію Форуму за посиланням, яке згодом буде розміщено на сайті Career Hub та у соціальній мережі Facebook на сторінці https://www.facebook.com/youthdepukraine.

Готуйся до успішного майбутнього вже зараз ?

Маєш питання щодо форуму, пиши на youthmoveauyc@gmail.com або телефонуй 096 220 1980 (Ірина)

________________
Всеукраїнський онлайн-форум “Future of Work: бачення нового покоління” організовується в рамках програми UNITY у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, Всеукраїнським молодіжним центром та міжнародною організацією IREX.
Програма UNITY фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX у партнерстві з Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.