Безкоштовні презентаціі програм навчання у Франції

Бажаєте навчатись у Франції? Цікаво дізнатись деталі?

Запрошуємо на безкоштовні  презентації від Campus France Ukraine, національної агенції з питань вищої освіти,  які відбуваються у приміщенні  Альянс Франсез м. Львова (вул.Огієнка 18 А).

Захід проводиться безкоштовно, необхідна реєстрація за посиланням https://forms.gle/sVmk1NWpSxYmZ2n49

Розклад презентацій у квітні:

Понеділок 8 квітня  з 14 до 15 год  — Вступ до французьких університетів: вимоги до абітурієнтів, строки та особливості подачі документів. Cтипендіальні програми. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.

Четвер 11 квітня з 12 до 13 год  — Вища освіта у Франції: система освітніх закладів, питання організації навчання, умови вступу/переведення для іноземних студентів. Оформлення документів для подачі на довгострокову студентську візу. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.

Понеділок 15 квітня  з 14 до 15 год   —  Вища освіта у Франції: система освітніх закладів, питання організації навчання, умови вступу/переведення для іноземних студентів. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.

Четвер 18 квітня з 12 до 13 год   — Навчання на магістратурі у Франції. Стипендіальні програми. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.

Понеділок 22 квітня  з 14 до 15 год   —  Вища освіта у Франції: система освітніх закладів, питання організації навчання, умови вступу/переведення для іноземних студентів. Оформлення документів для подачі на довгострокову студентську візу. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.

Четвер 25 квітня з 12 до 13 год   — навчання на магістратурі у Франції. Стипендіальні програми. Можливості «Culturetheque.com» для вивчення французької мови.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (+380) 67 340 40 01   –   (+380) 32 297 08 31 чи за contact.lviv@afukraine.org.

Сайт Ukraine Campus France  http://www.ukraine.campusfrance.org/  

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.