Лідерське стажування у Fozzy Group

Fozzy Group запрошує на оплачуване стажування, де учасники матимуть змогу розробити власний проєкт від А до Я та отримати досвід роботи за 6 напрямами діяльності компанії.

Що чекає на стажерів?

Лідерське стажування у Fozzy Group — це:

  1. Досвід у 6 напрямах (юридичний, фінансовий, логістичний, комерційний, HR, маркетинг), де вам дадуть змогу максимально прокачатися у сфері, яка імпонує, а також зрозуміти, як працюють ключові напрями групи компаній. Детальніше про кожен напрям стажування — у файлі.
  2. Круті ментори. Протягом всього часу стажування вам допомагатимуть надихаючі керівники компанії.
  3. Цікаві та челенджеві завдання. Любите виклики? Готуйтеся до челенджу! Команда Fozzy Group підготувала складні цікаві завдання, реальні проєкти для розкриття потенціалу.
  4. Кар’єра. З першого дня програми офіційне працевлаштування в топовій компанії гарантоване. Покажіть себе та отримайте можливість продовжити кар’єру в групі компаній після закінчення стажування.
  5. Оплата. Кайфуйте від цікавої роботи та отримуйте офіційний дохід з першого дня (12 000 грн/місяць).

Стажування передбачає відвідування офісу в Києві та 18 місяців роботи фул-тайм.

Як потрапити на проєкт?

  1. Пройти онлайн-гру без нудних тестів та питань до 31 липня 2021. 
  2. Пройти відеоінтерв’ю до 31 серпня 2021.
  3. Взяти участь у Fozzyтрон, підготувавши проєкт, а компанія допоможе з реалізацією. Ваша презентація — реальна можливість зацікавити керівників та завести нові знайомства. Хакатон відбудеться на початку вересня 2021 року.
  4. Отримати запрошення на стажування і разом з іншими 14 учасниками почати будувати успішну кар’єру у Fozzy Group. Старт — початок жовтня 2021 року.

Податися можна за посиланням

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.