Бельгія: чотири волонтерських вакансії на різноманітні теми

ESC проекти в  Бельгії – країні, де вершиться доля всього світу, країні важливих персон і справжнього шоколаду!

⏰Дедлайн: 3 травня 2021 включно

_________________________________________________

1)ESС PROJECT – Social Media & Events

? Місце: Mechelen

?Період: September 2021 – August 2022

? Приймаюча організація є міжнародною, добровільною, неурядовою, некомерційною організацією, яка надає можливість міжкультурного навчання, щоб допомогти людям розвинути знання, навички та розуміння, необхідні для створення більш справедливого та мирного світу.

 ? Основними завданнями для волонтера буде: (50% онлайн)

▶ Волонтер буде надавати допомогу команді зв’язку та маркетингу у створенні рекламних матеріалів для заходів та фестивалів

▶Здійснює інвентаризацію цікавих подій та фестивалів, як місцевих, так і національних

▶Створює та проводить інтерактивний виставковий стенд на кількох подіях та фестивалях

▶Забезпечення та відстеження промо-обладнання для використання місцевих заходів,

▶Щоденне управління національним обліковим записом Instagram

▶Навчання та підтримка місцевих волонтерів соціальних медіа

▶Створення онлайнових і офлайн-рекламних кампаній для рекрутингу нових студентів та приймаючих сімей

▶Залучення волонтерів до рекламних кампаній

_________________________________________________

2)ESС PROJECT – International school of Leuven

?Місце: Leuven

? Період: September 2021 – June 2022

?Дана школа була створена у 2013 році як приватна некомерційна організація міста Левен, університету Левена та Біотехнологічного інституту Фландрії. Школа пропонує дошкільну та початкову освіту англійською мовою для дітей ширшої громади регіону Leuven. Використовує Міжнародний початковий навчальний план, поєднання академічного, особистого та міжнародного навчання. Школа в Leuven є шановним членом Бельгійської асоціації міжнародних шкіл. Навчає близько 65 дітей віком від 2,5 до 11 років і швидко зростає.

 ?Основними завданнями для волонтера буде:

▶Ассистент вчителя

▶Нагляд за аудиторією та перервами

▶Логістична підтримка вчителів

▶Мистецтво і ремесла, музика

▶Домашнє завдання

▶Адміністрація

_________________________________________________

3)ESС PROJECT – Steinerschool Michaëlschool

?Місце: Turnhout

?Період: September 2021 – June 2022

? Michaëlschool – одна з 20 шкіл у Фландрії, де розміщується дитячий сад і початкова школа. Метою школи є виховання дітей у віці від 2,5 до 6 років (дитячий сад) та дітей віком 6-12 років (початкова школа) на основі педагогіки Штайнера. Педагогіка Штайнера орієнтована на особистий та соціальний розвиток дітей у збалансованому та вільному середовищі. Вона враховує потреби дитини в цілому – академічну, фізичну, емоційну і духовну. Освіта базується на розумінні відповідності різних фаз розвитку дитини, коли розвиток любові до навчання та ентузіазм до школи є центральними.

 ? Основними завданнями для волонтера буде:

▶догляд за дітьми дошкільного віку, одержанням одягу для активного відпочинку (ми проводимо багато заходів на свіжому повітрі навіть при поганих погодних умовах – для того, щоб це зробити, ми маємо обладнання для дощу та бруду, тому найменшим дітям поступово потрібно навчитися одягатися, це одна з навичок, які вони вивчають у першому класі)

▶Дозвіл на перерву: у нас є моменти вільної гри та режисерської гри, в обох моментах не тільки нагляд, але й спостереження за розвитком дітей є важливим завданням наших співробітників. Зацікавленим може бути можливість для волонтера підготувати деякі режисерські моменти (з тренінгом класного керівника)

▶Здорове харчування є частиною нашої освіти, тому наш день починається з фруктової тарілки, коли плід приноситься дітьми, а потім очищується і ділиться між учнями. 3 рази на тиждень ми також готуємо суп зі свіжими овочами разом з дітьми.

▶Підготовка та нагляд за сном після обіду: ми з ентузіазмом сприймаємо позитивний вплив спокою / сну для наших дитячих садків. Тому до 6 років всі вони після обіду відпочивають на своїх матрацах.

_________________________________________________

4)ESС PROJECT – De Appeltuin

?Місце: Leuven

?Період: September 2021 – June 2022

?De Appeltuin є однією з 40 шкіл Френе в Фландрії. Педагогічна концепція Френе є частиною великого педагогічного проекту громадської освіти у Фландрії. Її метою є тотальний розвиток людини, з увагою до оптимального розвитку для кожної дитини особисто. De Appeltuin – дитячий садок і початкова школа.

 ?Основними завданнями для волонтера буде:

▶Допомагати в основному одному класі (3-й-4-й клас). Це може бути індивідуальне керівництво дітей, які не можуть слідувати урокам так добре, як інші. Це також може бути допомога, коли вчитель використовує метод, де їм потрібна допомога, наприклад, коли вони хочуть зробити навчальну гру, щоб навчити їх чогось; тоді волонтер може допомогти в підготовці цього і направити його. Це також може бути допомога з класами, коли вони малюють, роблять щось творче, або роблять семінари, такі як драматургія та театр, або навчаючи їх новим пісням.

▶Участь у позааудиторних заходах з дітьми: купання, екскурсії, тематичні майстер-класи, … Наприклад, восени в ліс, щоб дізнатися про цей сезон, відправитися в музей і мати інтерактивні майстерні, відправляючись у театр або кіно, а пізніше в клас, маючи де-брифінг про нього, вирушаючи на море і дізнавшись про типову рослинність там, їдучи на тиждень десь разом …

▶Поруч з цим волонтер організовуватиме власні заходи та семінари, залежно від інтересів волонтера. Наприклад, створити проект про свою рідну країну, навчити дітей про відмінності та подібності між культурами. Багато часу роботи волонтера піде на цей аспект.

_________________________________________________

 ?Якого волонтера очікує організація:

▶18-29 років

▶Знання Англійської/Французької мови на твердому розмовному рівні

▶Зацікавленість тематикою проекту

▶Мобільність, гнучкість, бажання розвиватись

?БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ https://bit.ly/3v2s74F

_________________________________________________

? Якщо ви зацікавлені водному з цих проектів, будь ласка, надішліть нам на e-mail erasmus@union-forum.org :

  • CV(English або French)
  • аплікаційна форма https://bit.ly/2RwZtKj
  • позитивне фото

‼ CV, аплікаційна форма і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву проекту який вас цікавить. Без такого оформлення Ваші листи розглядатися не будуть.

‼ Прохання: у всіх документах на проект вказуйте прізвище та ім’я, як зазначено у Вашому закордонному паспорті.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.