Вебінар «Відкриті дані та їх використання у стартапах/проєктах»

Що: вебінар «Відкриті дані та їх використання у стартапах/проєктах»

Коли: 22 жовтня 19:00

Реєстрація тут

Другий вебінар у рамках Hack for Locals 2.0: Safer Communities Hackathon. Один з напрямів роботи учасників на хакатоні — громадська безпека на основі фактичних відкритих даних. На вебінарі поговоримо про те, як можна використовувати відкриті дані у різноманітних проєктах.

Програма вебінару

1️⃣ Презентація онлайн-хакатону Hack For Locals 2.0. (10 хвилин).

2️⃣ Огляд актуальних трендів та рішень у сфері відкритих даних, які можуть покращити громадську безпеку спільнот в Україні та світі (35 хв).

3️⃣ Дискусія з експертом, питання/відповіді (15 хвилин).

Про спікерку

Євгенія Клепа добре розбирається і у стартапах, і у технологіях, адже вона:

▪️ виконавча директорка 1991 Open Data Incubator — першого некомерційного інкубатора, що розвиває не тільки проєкти, які працюють на відкритих даних, а ще й рух та екосистему open data в Україні. Часто виступає в ролі наставниці для стартапів на pre-seed та seed стадіях як в Україні, так і за кордоном;

▪️ co-founder Urban Space 500 в Києві;

▪️ амбасадорка W.TECH Ukraine, першого українського ком’юніті жінок-лідерів в сфері технологій і онлайн-бізнесу;

▪️ лекторка Київської школи економіки та Міжнародного інституту бізнесу в Україні.

Це другий вебінар у рамках підготовки до хакатону Hack For Locals 2.0 Safer Communities Hackathon, що відбудеться 30 жовтня — 1 листопада. Тому його основна мета — допомогти учасникам хакатону заглибитися у проблематику і покращити презентацію своїх майбутніх ідей. Втім, прослухати вебінар можуть усі бажаючі.

Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) організований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, платформою кар’єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42, за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Канади, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.