Новий курс про спорт на Prometheus

Як правильно побудувати урок фізкультури? Як навчитись говорити з учнем про спорт? Чому спорт – це спочатку комунікація, а вже потім змагання? Про все це у новому безкоштовному онлайн-курсі для вчителів фізичної культури.

Курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який допоможе зробити заняття корисними, цікавими та інклюзивними. Лектори курсу розкажуть, як саме обрати та побудувати план заняття, на що звернути увагу та як залучити дитину до спорту.

Разом з ними ви розберете ігри, у які варто навчитись грати кожній дитині та як через них надати учням життєво важливі навички та вміння. На прикладах розглянемо розробку прогресій (змін) за методикою STEPS (Space – простір, Task – Завдання, Equipment – обладнання, People – люди, Speed – швидкість).

Курс буде доповнюватися. На старті слухачів чекатимуть навчальні модулі з м’яких навичок. А вже в новому навчальному році буде додано практичну частина. Що допоможе викладачам фізичного виховання під час впровадження популярних видів спорту до шкільної програми – баскетболу, настільного тенісу, степ-аеробіки, кросфіту, чирлідінгу та бадмінтону.

Курс розроблено та створено командою тренерів та викладачів у рамках реалізації проєкту «Нова фізична культура» Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Ukraine

Більше інформації про курс та його програма чекають на вас. Реєстрацію відкрито!

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Навчитисьщосьновогодляуроківфізичноїкультури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.