5 університетів Європи, де можна навчатися дистанційно

Як отримати диплом вищого навчального закладу онлайн? Якщо ви теж шукаєте відповідь на це питання, то ось вам п’ятірка університетів в Європі, де можна навчатися дистанційно.

  1. IE business school (Іспанія) – для тих, кого цікавить отримання MBA онлайн, проте багато хто виступає проти дистанційного опанування цієї програми, адже одна з основних цінностей MBA – це знайомства, зв’язки та колаборації і партнерства після такого нетворкінгу і навчання. Це одна з перших бізнес-шкіл, яка пропонує дистанційний формат навчання: лише 2 місяці з 15 передбачено для занять «вживу».
  2. Utrecht University (Голандія) – цей виш входить у топ-15 в Європі та пропонує програми онлайн магістратура у сфері біології та ветеринарії.
  3. Wismar University Wings (Німеччина) – дистанційно тут навчається близько 9 тисяч студентів на двох програмах: «Зелена архітектура» та «Дизайн світла».
  4. The Open University (Великобританія) – це один з найбільших державних університетів онлайн освіти в Англії, який пропонує широкий вибір програм від бакалаврату до магістратури, від біології до бізнесу.
  5. MIP Politecnico di Milano (Італія) – студентам пропонується дистанційний MBA у співпраці з Майкрософт, коли можна обрати з трьох варіантів програми: part time, full time and executive.

Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.