Безкоштовний курс “Фінансова грамотність”

Центр «Розвиток КСВ» разом з українськими компаніями запускає безкоштовний курс «Фінансова грамотність».

Нова реальність 2020 року стала несподіваною для більшості населення України, що вплинуло і на гаманець – у квітні 55% людей мали заощаджень менше, ніж на місяць (за умови зупинення надходжень*). Ситуація довела, що рівень фінансової грамотності населення потрібно підвищувати. 

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та платформа Career Hub розробили безкоштовний онлайн-курс «Фінансова грамотність». 25 червня о 10:00 з нагоди презентації курсу відбудеться онлайн-подія «Як не дати гаманцю схуднути під час карантину». 

Мета курсу – підняти питання фінансової грамотності серед молоді та поділитися дієвими порадами щодо управління власними фінансами. Партнери курсу: журнал Future та компанії EY, Райффайзен Банк Аваль, Metlife, Amway та Kredobank

У програмі зустрічі презентація курсу «Фінансова грамотність», обговорення фінансових викликів для молоді, інтерактивний квіз «Генії фінансової грамотності» та виступи гостьових спікерів та експертів. Учасники зможуть поставити всі питання на тему курсу та фінансової грамотності організаторам, партнерам та спікерам заходу.

Реєстрація на подію за посиланням – https://forms.gle/9mBs2QobCHBo5Toi9  

Контактна особа: Надія Кириченко, асистентка проєктів Career Hub,  nk@csr-ukraine.org, (063) 747 7538 

_______

Про курс «Фінансова грамотність»: Курс з 8 лекцій охоплює основні поняття фінансової грамотності та відповідає на актуальні питання щодо планування власних доходів;  розробки сімейного бюджету; вплив фінтеху на розвиток економіки; створення фінансової подушки; фінансових маніпуляцій та відкриття власного бізнесу. В основі курсу лежить досвід фахівців та фахівчинь провідних українських університетів, які об’єдналися задля руйнації стереотипів про складність теми фінансової грамотності  та формування практичних навичок у керуванні доходами. 

Проєкт «Фінансова грамотність для ЗВО» реалізується експертною організацією CSRUkraine,  Центр «Розвиток КСВ» спільно з журналом FUTURE, з метою підвищення фінансової грамотності студентів неекономічних спеціальностей. В рамках проєкту було проведено опитування студентів, розроблено та пропілотовано навчальний курс «Фінансова грамотність для студентів», а також проведено ряд конкурсів з підвищення фінансової самостійності молоді. Партнери проєкту: Райффайзен Банк Аваль, Kredobank, Metlife, EY, Amway.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org 

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Vitalik :

    Багато корисних порад на тему фінансової грамотності можна зустріти тут: https://bit.ly/3tNUp1w

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.